22. prosince jste soutěžily o překlad světového bestselleru The Plant Paradox – Skryté nebezpečí zdravých potravin. Štěstí se usmálo na pět z vás. *gift*

Knihu vyhrály tyto uživatelky: 

olly
Mkrelo
Mikalka
bodlinka18
INOMA

Výhercům moc gratulujeme a přejeme příjemné čtení! 😀

 

Proč je “zdravá” strava příčinou nemocí a nadváhy 

Jíte dostatek zeleniny, ovoce, luštěnin a dalších potravin, které jsou považovány za zdravé, a přesto vás trápí zdravotní potíže a přibíráte na váze? Chcete se vyléčit i z nemocí, s nimiž si západní medicína neví rady? Pomoc najdete v této knize!

Průlomový mezinárodní bestseller  mění názory odborníků a široké veřejnosti na to, jaké potraviny jsou skutečně zdravé. Odhaluje bílkovinu lektin, která je obsažena v mnoha rostlinách a dalších potravinách, které běžně konzumujeme.

Autor, vystudovaný lékař, srozumitelně vysvětluje, jak lektiny přispívají ke zhoršování zdravotního stavu a proč zejména průmyslové zpracování zemědělských produktů stojí za tím, že se mnohé potraviny staly spíše škodlivými než prospěšnými.

Provede vás třemi ozdravnými programy, během kterých nahradíte potraviny podporující zánětlivé procesy vhodnými alternativami, posilující prospěšnou mikroflóru ve střevech. Získáte také vzorové jídelníčky pro jednotlivé fáze ozdravných programů a recepty, včetně těch pro vegetariány.


A jak se do soutěže můžete zapojit?
Dne 22. 12.  nám odpovězte na soutěžní otázku.
Uživatelka, která odpoví správně a bude vždy 80. v pořadí, vyhraje knihu Skryté nebezpečí zdravých potravin.
Nezapomeňte mít ve svém profilu uvedené celé jméno, adresu a telefon pro případné zaslání výhry! 
 
Odpověď na soutěžní otázku najdete ZDE.

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account