194

Toužíte po vysněné postavě do plavek? Neodkládejte své rozhodnutí cvičit na jaro a začněte hned. Uvidíte, že to půjde snadněji než si myslíte. Stačí, když si vyberete správné cvičení. Nebudete potřebovat utrácet za hodiny s trenérem, posilovny nebo lekce ve fitness centru, která jsou dnes stejně z nařízení vlády zavřená. Stačit vám bude připojení k internetu a krapet odhodlání.

Kde ale začít? Která videa stojí za to vyzkoušet? Vybrala jsem pro vás rychlé a účinné cvičení, které vás dostanou na léto do formy. Navíc jsou všechny zadarmo k puštění na YouTube. Stačí zmáčknout „play“…

Jóga: Jóga s Adrienne

Adrienne Mischler má cvičení jógy pro všechny. Můžete se s ní zacvičit jógu zaměřené proti stresu, na spaní, pro spalování tuků, na zlepšení bolestí zad a mnoho dalších. Navíc vás její pozitivní vibrace budou bavit.  

Podívejte se ZDE.

Cardio: 305 Fitness

Pokud jste jejich videa ještě nezkoušela, okamžitě doporučuji kliknout na „přehrát“. Toto totiž není cvičení, ale taneční party. Vybrat si můžete z nepřeberného množství videí a úrovní. Já osobně mám ráda toto 30minutové video, které nastartuje vaši tepovou frekvenci a pomůže vám spálit neuvěřitelné množství kalorií. Vše ale zábavnou formou s tanečním podresem největším pecek od Beyoncé.  

Podívejte se ZDE.

HIIT: Natacha Oceane

Žádné vybavení. Žádný hluk. Žádné poskakování. Toto 20minutové video od Natacha Oceane si můžete zacvičit kdekoliv a kdykoliv. Jejím největším benefitem jsou pohyby, které zeštíhlí vaše svaly a zároveň vám zvýší tepovou frekvenci. 

Podívejte se ZDE.

Pilates: Lottie Murphy

Potřebujete se protáhnout, zlepšit svou pružnost a zlepšit držení těla? Pak je cvičení pilates s Lottie to pravé pro vás. Toto 30minutové video je intenzivním tréninkem, který zvládnout začátečníci i pokročilí. Je zaměřené na posílení středu vašeho těla, břišní svaly a záda.

Podívejte se ZDE.

Foto: Shutterstock, Youtube

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account