Soutěžily jsme 4. prosince o velký balíček kočičího krmiva od firmy Brit. Radost uděláme pěti kočičkám! *gift*
Na jaké kočičky se usmálo štěstí?
Zuziky 
Dandulka 
Marsy 
Heluška_62
dagous
 
Moc gratulujeme a ať kočičkám moc chutná:)*gift*
V balíčku na vašeho čtyřnohého mazlíčka čekají tyto dobroty:

    1x 2kg Brit Care Care Cocco
    5x 80 g kapsička Brit Care Cat 
    3x 80 g konzerva Brit Care Cat 
    1x Brit Care snack Hairball
    1x Brit Care snack Superfruits chicken


Kočičí strom a jeho příběhy
Řada krmiv Brit Care Cat zahrnuje speciální receptury pro 11 kočičích osobností, které se usídlily na pomyslném kočičím stromě.
Nedávno sem vylezla Crazy – narodila se před třemi měsíci. Víme, že rychle roste, a proto potřebuje stravu bohatou na maso, živiny a vitamíny pro zdravý vývoj svalů, smyslů a podporu imunity.
Nad ní trůní Lucky, který už je dospělý a díky správné potravě je zdravý a vitální.
Hned vedle odpočívá kočičí dědoušek Angel. Granule speciálně určené pro seniory se mu dobře žvýkají a moc mu chutnají, zároveň se dobře tráví a nízký obsah tuku zabraňuje nežádoucímu tloustnutí.
Na sousední větvi najdeme Montyho, který vládne lidskému příbytku a ven moc nevychází. O svoji mističku se s nikým nedělí. Ví totiž, že díky jejímu obsahu nemá žádné potíže s chlupovými chomáčky ani se zubním kamenem.
Jeho pravým opakem je rošťák Cheeky, venkovní šelma. I když rád loví, nedá dopustit na krmení, které mu dodá dostatek energie a udržuje ho v dobré lovecké kondici.
Sunny má zase díky svým granulkám krásnou hustou, a hlavně zdravou srst, kterou všichni obdivují.
Největším aristokratem je ale určitě Cocco. Jeho paní musela vyzkoušet několik druhů granulí, než našla ty pravé pro svého gurmána. Delikátně vybraným druhům masa a šantě kočičí nikdo neodolá!
To pro Daisy je naopak jídlo vášní. Dokonce už ani nevyskočila na své oblíbené křeslo, a tak bylo třeba razantně změnit jídelníček, aby nadbytečná kila shodila.
I kastrovaná kočičí dáma Missy si musí hlídat váhu a správný obsah minerálů snižující koncentraci moči, aby neměla potíže s močovým ústrojím.
Její sousedkou je Lilly s citlivým zažíváním a potravinovou alergií. Dostává proto potravu složenou z unikátních a netypických zdrojů masa, která je navíc zcela bez obilovin. Jelikož časté projevy alergie namáhají játra a zpomalují metabolismus, je do granulek přidán ostropestřec mariánský, který zlepšuje funkci jater, vyloučení nashromážděných alergenů a obnovení správného fungování organismu.
Poslední větev kočičího stromu si zabral Tobby, kocour ze všech největší. Nejradši má granule s kachním masem, které ho dobře zasytí a poskytnou mu energii potřebnou pro jeho venkovní aktivity. Díky zvýšenému množství omega-3 mastných kyselin a látek na ochranu chrupavek zůstávají jeho klouby pružné a silné. 
 
 
A jak se do vánoční soutěže můžete zapojit?
Stačí, když nám 4. prosince odpovíte na soutěžní otázku.
Uživatelka, která odpoví správně, ve svém profilu bude mít vyplněnou adresu a bude vždy 100. v pořadí, vyhraje velký balíček kočičího krmiva od firmy Brit.
 
Odpověď na soutěžní otázku najdete ZDE.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account