Dne 6. 12. jsme pro vás připravily soutěž o 3 x doplněk stravy Collalloc.
 
Collalloc je kvalitní, účinný a čistý mořský kolagen.
Je bioaktivní – to znamená, že se skvěle vstřebává. Díky jeho vlastnostem s ním vaše tělo zachází skoro stejně, jako by si ho vyrobilo samo a použije jej tam, kde je třeba.
Collalloc je ve formě prášku, který se konzumuje rozpuštěný ve vodě. Nemá žádnou chuť ani barvu. Můžete ho rozpouštět v libovolném studeném nápoji a pít v kteroukoliv denní dobu. 
Složení Collallocu je jednoduché – je to 100% mořský kolagen bez příměsí a aditiv. Jeho výroba je šetrná k životnímu prostředí a je cruelty free.

Při užívání Collallocu na sobě první efekty poznáte už po několika týdnech. Nejdřív pravděpodobně zaznamenáte, že máte silnější a kvalitnější nehty a dojde ke zmírnění až vymizení bolestí kloubů. Rychle také ustupují potíže se suchou kůží a s ekzémy.
Collalloc nemá žádné vedlejší účinky. Je vhodný při nejrůznějších dietách a omezeních stravy – je bezlepkový a raw. Pro zvýšení účinnosti doporučujeme brát každý den 80 miligramů vitamínu C.

A jak se do soutěže můžete zapojit?
Dne 6. 12.  nám odpovězte na soutěžní otázku.
Uživatelka, která odpoví správně, ve svém profilu bude mít vyplněnou adresu a bude vždy 120. v pořadí, vyhraje doplněk stravy Collallog.
 
Odpověď na soutěžní otázku najdete ZDE.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account