176

Přes den jsme dámy, ale večer se často měníme v dračice a jako takové vyžadujeme patřičné zacházení, které nemusí být zrovna „v rukavičkách“. Možnosti jsou neomezené a každý upřednostňuje něco jiného. Jsou ale věci, které zkazí náladu snad každé ženě.
V úvodu každého lechtivého filmu by mělo být upozornění pro uživatele – pozor, skutečná žena není na knoflík. Někteří muži si zkrátka (i na základě sledování nemravných videí) myslí, že stačí vyhledat klitoris a vlhkost a vstřícnost je automaticky zaručena. Nic proti vášnivé rychlovce, ale pokud muž ženu před sexem dokáže rozpálit mazlením a něžností, připraví jí i sobě mnohem víc potěšení. Hřebce, který jde pokaždé „rovnou na věc“ je potřeba poučit nebo rovnou vyhodit ze sedla.
Na velikosti (ne)záleží?
Marná sláva, každý je trochu jinak stavěný. Když do sebe nezapadáte, může to přinést minimálně napoprvé velké zklamání. Některé páry se s tím s pomocí různých pomůcek a velkou dávkou tolerance naučí zacházet, jiné to rovnou vzdávají. Pokud je ve hře kromě sexu i láska, překonejte stud a navštivte odborníky – kvalitní sexshop nebo rovnou sexuologa. To potvrzují i vztahoví kouči, kteří říkají, že partnerský vztah není jen o sexu, ale žena se s mužem potřebuje i zasmát a cítit se milována, pak toleruje leccos.
Dlouhodobě mimo provoz
Není to jen o partnerovi, potíže s erekcí může způsobit řada faktorů. Samy víme, co i nám může způsobit třeba stres v práci. Žena by ale musela být světice, aby se jí taková situace nedotkla. Když pomineme fakt, že světice se obvykle sexem moc nezabývají. Především je tu otázka, jestli jsme pro partnera dost atraktivní a dokážeme ho dostatečně vzrušit. Tu hoďte klidně za hlavu, pokud už jste se dostali až sem, tak muž asi ví, proč do peřin vlezl právě s vámi. Raději se zaměřte na to, jestli jde o náhodný „výpadek“, nebo opakující se situaci. Pomoci může lepší životospráva, odpočinek od práce či nějaký podpůrný prostředek nebo návštěva lékaře.
Co na srdci, to na jazyku
Ústa mají v posteli širokou možnost použití, ale jak se začne moc mluvit, může se tím vše pokazit. Většinu žen vzrušuje, když partner popisuje, co s vámi zrovna dělá nebo bude dělat. Řada mužů při tom ale záměrně používá vulgární výrazy, což nemusí každou ženu nadchnout. Pokud vám tohle nebo jiné komentáře partnera vadí, tak mu to prostě řekněte. Ale pozor, ať nepůsobíte jako maminka napomínající dítě, stačí pošeptat „Když takhle mluvíš, tak mě to moc nevzrušuje,“ a poradit mu, co by vám mohl šeptat.
Ta dobrou!
Bylo to krásné, oba jste si to užili, a vy máte láskyplnou a romantickou náladu. Chtěla byste se ještě mazlit, povídat si, usínat v jeho náručí. Ale on se odvalí, případně ještě otočí na druhou stranu, a usne. Leckterá žena se v takové situaci cítí „použitá a odstrčená“, ale zkušenější už ví, že to tak není.
Muži při sexu spotřebují spoustu energie a jejich přirozenost velí, aby ji co nejrychleji načerpali, třeba na další jízdu! Někteří z nich dokonce uvádějí, že mají po ejakulaci citlivá varlata a další něžnosti v těchto místech jim způsobují bolest. Ať už to je výmluva, nebo ne, přimět muže hned po sexu ke komunikaci nebo k dalším něžnostem bývá spíš plýtváním energií. Výjimkou bývá, pokud máte připravenou druhou večeři nebo vydatnou svačinku, na to pánové tvorstva většinou slyší a věnují vám při ní svou pozornost.
Foto: Shutterstock

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account