O tom, co je rodinné štětí a jak ho dosáhnout, diskutují filozofové, umělci i duchovní učitelé už tisíce let. A věnuje se mu i šestý díl populárního rodinného pořadu televize Prima, Na houpačce, kterým provází „první žena“ Eva.

Již tuto sobotu 8. května v 17.55 hodin

Pokud se zajímáte o skvělé tipy pro rodinný životní styl a pohodu, určitě vám neunikl pořad televize Prima Na Houpačce. Je plný inspirace, rad a nápadů pro celou rodinu. Za jeho vznikem stojí mj. i naše Eva Čejková, která vám každý týden představí v pořadu zajímavé hosty a místa, jež potřebují podpořit a objevit. 

Na co se budeme moci těšit ve speciálu ke Dni matek?

V šestém dílu nás Eva vezme prohlédnout si středočeský srub v Línech. Eva do něj pozvala nejen natáčecí štáb, ale také svou rodinu – maminku a syna Františka. Společně se tedy dozvíme, proč slavit tak významný den jako je svátek maminek, jaká je historie těchto oslav, anebo kdo se o jeho slavení v Česku nejvíce zasloužil. Věřte, že tyto informace se vám budou víc než hodit, protože hned neděle 9. května tentokrát připadá právě na oslavy Dne matek.  

Budeme vařit, cvičit i testovat

Kromě toho nám Eva společně se svou maminkou uvaří tu nejlepší rajskou polévku a omáčku. Zdravou, jak také jinak. A také se s ní podíváme do Egypta a popovídáme si se sestrou Evy, Moni C., která zde zachraňuje zatoulané psy a další zvířata. Na závěr si také zacvičíme a představíme celostní cvičení. 

Ani tentokrát nebude chybět Evy testovací okénko, ve kterém se diváci dozvědí více o testování vybraných produktů v domácích podmínkách. Do těchto výzev se můžete zapojit i vy a vyzkoušet tak praktické pomocníky do domácnosti, kosmetiku nebo péči o vaše čtyřnohé mazlíčky. Zároveň si budete moci zasoutěžit o krásné hrnečky hodnot z našeho projektu Market ŽENY s. r. o., který je plný stylových dárků nejen pro maminky. Co říkáte třeba na tyto nádherné hrníčky? Má pravdu Evy maminka nebo Evy režisér? 

Těšíme se na vás ve vysílání v sobotu 8. května v 17.55 hodin (repríza v neděli 9. května od 9.40 hodin na programu Prima Love)
A bonus na závěr – mrkněte s námi do zákulisí natáčení na to, co se ne/povedlo 😀 
Foto: Anežka Kružíková

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account