Druhá květnová neděle se blíží a datum 9.května je opět vyhrazeno všem maminkám. Den Matek se u nás slaví již od roku 1923, ale oslava mateřství je spojena s mnoha kulturami již po celé staletí. Čím udělat vaší mamince radost letos? Dnes, víc než kdy jindy, ocení každá maminka vaši přítomnost a lásku. Na druhou stranu to může být i další maličkost, která ji spolehlivě udělá radost. 

Abych vám ušetřila čas, vybrala jsem pro vás dárky, jež spolehlivě poděkují vaší mamince za to, že vás celý život zahrnuje láskou a podporou. A navíc nezruinují vaši peněženku. 

Tipy na dárky ke Dni Matek do 500 Kč:

Květina

Jaké jsou nejoblíbenější květiny vaší maminky? Nechte ji uvázat pugét s v oblíbené barvě, který ji způsobí úsměv na rtech pokaždé, když se na něj podívá.

Květiny od Pepy, 499 Kč

Sladká květina

Nemůžete se rozhodnout jestli zvolit jako dárek čokoládu nebo květinu? Proč nezvolit oboje! Například čokoládová květina značky Steiner & Kovarik je originálním dárkem pro každou maminku.

Pražská čokoláda, 338 Kč

 

Rtěnka

Někdy vůbec není na škodu potěšit maminku věcí, kterou by si sama třeba nekoupila. Co takhle darovat ji novou rtěnku? Například oblíbené rtěnky Color Riche Matte od L’Oréal Paris koupíte ve speciální srdíčkové edici a v krásných romantických barvách.

Color Riche Matte, L’Oréal Paris, 289 Kč

Hrníček

Darovat mamince hrníček s hezkým motivem je skvělá příležitost k tomu, každé ráno, když si bude připravovat svůj oblíbený čaj nebo kávu, připomenout ji, že na ni myslíte.

Bastion Collection, 379 Kč

 

 

Vůně

Příchod jarního počasí přímo vybízí ke koupi nového parfému. Darujte své mamince vůně rozkvetlého sadu, která ji při každém přivonění dodá svěží energii a pozitivní náladu.

Sparkling Blush, Michael Kors, 289 Kč/10ml

 

Perlivé víno

Perlivá vína jsou přímo ideální pro oslavy! Tak proč si jedno neotevřít s maminkou právě ke Dni matek? Pro tentokrát můžete zvolit růžové víno s příjemnou ovocně-květinovou vůní.

Le Contesse Rosato Frizzante, 132 Kč

 

Šátek

Šátky letos zažívají velký návrat. Nosit je totiž můžete na krku, ve vlasech, ale třeba i šik uvázané na kabelce. Pořiďte nový doplněk i vaší mamince. Stačí ho vybrat se vzorem, který má ráda, nebo který bude ladit s jejím stylem oblékání.

Stoklasa, 146 Kč

Vůně do koupele

Jen máloco potěší každou maminku, jako čas na relaxační lázeň. A pokud k ní navíc ještě dostane voňavou bombu, rozhodně vykouzlíte úsměv na jejích rtech. Vybrat můžete ingredience, které má vaše maminka ráda, a nebo vsaďte na jarní vůně citrusů, růže či koření.

Atom Heart Mother, Lush, 160 Kč

 

Váza

Žádná žena nemá doma dost váziček. A zvlášť těch darovaných od srdce. Vyberte nějakou v jarních motivech nebo pastelových barvách, která zapadne do interiéru domácnosti vaší maminky

Buttlers, 449 Kč

 

Kniha

Romantického čtení není nikdy dost. Zvlášť v dnešní době, kdy si všichni potřebujeme oddechnout od zpráv televizního zpravodajství, vaše maminka určitě ocení novou knihu, jež ji zpříjemní jarní večery.

Stín olivovníku, Jo Thomas, 260 Kč

Foto: Shutterstock, archiv

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account