3756

Nová láska na obzoru? A zrovna ve znamení Panny? Připravte se na přemýšlivé, srdečné a hluboce inteligentní osobnosti, které vás uchvátí mimořádným smyslem pro detail, organizačními schopnostmi a neuvěřitelnou schopností rozebírat i ty nejmalichernější problémy. Ale ne každá Panna je stejná. A i když je pravda, že Matka Tereza byla také Panna, nenechte se tímto znamením zvěrokruhu zmást: většina Panen má k panenství hodně daleko. Než se tedy spojíte s tímto fascinujícím, komplexním stvořením, určitě bude dobré vědět, do čeho jdete. Ale nebojte se – jakmile najdete klíč k jejich osobnosti, poznáte lásku v pravém slova smyslu.

Co je dobré vědět o znamení Panny:

Foto: Shutterstock

Základní informace: 

Narozeniny: od 23. srpna do 22. září

Element: Země

Vládnoucí planeta: Merkur

Tarotová karta: Poustevník

Klíčová slova: obětavost, pozornost, energie, ochota, pracovitost, perfekcionismus, smyslnost, organizace, důraz na detail, ambicióznost

Hymna lásky: „Partition“ od Beyoncé

Slavné Panny: Zendaya, Beyoncé, Keanu Reeves, Chris Pine, Salma Hayek, princ Harry, Blake Lively, Colin Firth, Hugh Grant

Co ve vztahu hledá Panna:

Pokud jste si někdy v minulosti vyhledali osobnost Panny na internetu, pravděpodobně jste narazili na seznam stereotypů je čistota a elegance. Přesně! A i když je pravda, že některé Panny mohou vykazovat tyto vlastnosti, typický perfekcionismus Panny je ve skutečnosti jen špičkou ledovce. Na konci dne je každá Panna motivována vrozenou touhou porozumět světu. Ať už tedy Panna buduje logický systém prostřednictvím barevně sladěné knihovny, dolaďuje zpěvákovy vokály v autě nebo píše seriózní žurnalistiku, která odhaluje společenské nespravedlnosti, Panna je hluboce oddána kultivaci udržitelné struktury.

V souladu s tím, pokud jde o záležitosti srdce, Panna chce být v partnerství, které má hmatatelný účel. Na rozdíl od některých znamení zvěrokruhu (ano, myslím tebe Lve), Panna se nechce vrhnout po hlavě do chaotického, nemožného a dramatického milostného vztahu. Než se Panna zaváže, toto zemské znamení by proto rádo vědělo: Dáváte přednost sprchování ráno nebo večer? V kolik hodin obvykle vstáváte ve všední dny? Co takhle víkendy? Máte nějaká dietní omezení?

Foto: Shutterstock

Ačkoliv se tyto typy dotazů mohou zdát banální, Panny vědí, že ďábel je skrytý v detailech. V zásadě neustále shromažďují informace, aby vytvořili komplexní profil svého milence nebo přítele, který je pak porováván s jejich vlastními přáními a potřebami. Pokud je s nimi v souladu, bingo! V té chvíli Panna pojedou plnou parou vřed. Pokud však vaše Panna zjistí nějakou nespravedlnost… no, řekněme, že ji bude podle jejího třeba nějak upravit. Může to znít krapet drsně, ale v pekle neexistuje žádný způsob, díky kterému by Panna chtěla investovat do nevhodného vztahu. Tohle jí prostě nedává smysl! 

Jak se chová Panna ve vztahu:

Pokud existuje jedna věc, kterou potřebujete vědět o Panně, je to, že toto zemské znamení neustále řeší hádanky. Celý den, každý den. Jako jedno z nejchytřejších znamení zvěrokruhu mohou Panny strávit celý den tříděním, analýzou, zkoumáním a – což je nejlepší – hledáním řešením. A samozřejmě, protože kultivace systémů je tak určujícím aspektem osobnosti Panny, s potěšením uplatŇují své dovednosti na mezilidské úrovni – jsou považovány za jedno z nejužitečnějších znamení zvěrokruhu. Nevíte, jak spravovat svůj Google kalendář? Panna vám poradí. Potřebujete pověsit věšák? Nedělejte si starosti, Panna vezme do ruky vrták. Chcete zpětnou vazbu ke svému životopisu? Skvělé, pošlete to Panně. 

Foto: Shutterstock

I když Panna jistě dokáže najít radost při organizování stojanu na koření, není nic, co by toto zemské znamení udělalo šťastnějším než pomáhat druhým. Panny jsou hrdé na skutky, takže stále hledají nové způsoby, jak podat pomocnou ruku. Ale i když se to teoreticky může zdát dokonalé, neúnavná „podpora“ Panny může ve skutečnosti způsobit řadu problémů (jak ironické, že?!). 

I když Panna může být tím nejpřemýšlivějším a nejstarostlivějším partnerem, může být také tak trochu kontrolou posedlým podivínem. Panna si musí pamatovat, že není neustále nutné každý pohyb svého partnera opravovat, kalibrovat a vylepšovat. Je zajímavé, že nejlepším způsobem, jak bojovat s jejich přesností břitvy, je odmítnout jejich nabídku pomoci. To, že Panna nabízí pomoc, totiž ještě neznamená, že ji musíte přijmout – jistě, je hezké, že vám pořád dokonala nabízí pomocnou ruku při mytí nádobí, ale je to opravdu nutné nebo to zvládnete sami? 

Vím, že je lákavé říci ano všemu, co chce Panna zlepšit, ale nejlepší způsob, jak pěstovat dlouhodobé pouto s tímto zemským znamením, je stanovit si jasné hranice. I když mohou říkat, že chtějí pomáhat, každý partner musí dávat a přijímat stejně. A navázáním partnerství, které je založeno na reciprocitě, se Panna – pomalu, ale jistě – přestane pokoušet upravit si vás, což ji umožní přesměrovat svůj přístup k jiným věcem, na kterých skutečně záleží… Třeba uspořádání fotografií v albu v chronologickém pořadí.

Jaké jsou největší klady a zápory vztahu s Pannou:

Panně vládne Merkur – rychlá, bystrá planeta, která řídí komunikaci a vyjadřování. Panna, vyzbrojena neuvěřitelnou, vrozenou schopností syntetizovat velké množství informací a najít odpovědi i na ty nejsložitější problémy, přitahuje milence, kteří jsou hluboce inteligentní. Nejrychlejší cesta k srdci Panny vede přes jejich mysl – není nic, co milují více než sdílení svých postřehů.

Navzdory bystrým analytickým schopnostem Panny však toto zemské znamení nezvládá kritiku. Ani nepřemýšlejte o její nápravě! Ať už je to dobré nebo špatné, identita Panny je zabalena do jejich jedinečných procesů, takže zpochybňování přístupů Panny způsobí její úplné vypnutí. I když je pravda, že se Panna snaží vylepšit systémy, neznamená to, že toto znamení je otevřené návrhům! Jste-li na pochybách, jednoduše udělejte krok zpět a nechte Pannu, aby si věci dělala po svém. Pokud vás zajímá proč, má “vaše” Panna stále na sobě neustále kapsáče (samozřejmě když jde o muže), dokud si nezískáte důvěru, vyhněte se tomuto tématu. Jinak se vám může stát, že už svého milence (ani jeho kapsáče) už nikdy neuvidíte. 

Foto: Shutterstock

Kam vzít Pannu na rande:

Na rozdíl od některých znamení (jako třeba právě Lev) Pannu neohromíte velkými a okázalými gesty. Pro ně je seznamování o spojení jeden druhého. Je o konverzaci a společnosti, ne o tom, kolik peněz jste utratili nebo jak dobře to vypadáte na videu na TikToku. 

Vezměte Panny do pěkné, klidné restaurace, kde si můžete dopřát dobré jídlo a dobrou konverzaci. A nebo ještě lépe je vezměte někam, kde na vás mohou v tichosti zapůsobit tím, jak bystří a talentovaní – ať už jde o uměleckou galerii, vědecké muzeum nebo barové dovednosti v pití tequily.

Jaké jsou nejlepší a nejhorší shody Panny:

Kdo jsou tedy oblíbené „projekty“ Panny… ehm, myslíme partneři, samozřejmě. Společenská zemská znamení – Býk a Kozoroh – oceňují pozornost Panny k detailům. Býk má rád její přemýšlivost a pečlivou povahu, zatímco Kozoroha přitahuje Panny laskavý a přemýšlivý duch. Vztahy s Blíženci a Střelci má však Panny mnohem složitější. Střelci považují přístup Panny za poněkud neurotický, zatímco Panna vnímá tato impulzivní znamení jako extrémně nespolehlivé. Při spojení by se tato znamení měla pamatovat, že nic není dokonalé! 

153

Je Panna Vaším znamením?

Děkujeme za Vaši odpověď 🙂

Foto: Shutterstock

Zdroj: Aliza Kelly, Wikipedia commons, Spacenet

Autorka: Lucie Janotová

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account