Vybrat dárek pro babičku není nic jednoduchého. Většinou bývají velmi skromné, nic moc nepotřebují a když se jich přímo zeptáme, co by si přály, řeknou nám, ať si neděláme starosti. Jenže my bychom přesto chtěli babičku něčím potěšit. Podívejte se proto na tipy, se kterými vyberete ten nejlepší dárek.

Babička určitě ocení originální dárek. Skvělé dárky pro ženy nabízí e-shop Manboxeo.cz. Dárky v jejich provedení mají podobu dřevěných truhel zamčených na zámeček, do kterých se musí obdarovaná dostat pomocí přiložené indicie. Když se jí nebude chtít luštit, nebo bude indicie příliš těžká, má k dispozici ještě pilku, kterou může zámek přeřezat. Ale protože babička jistě ráda luští různé křížovky a rébusy, určitě se pokusí indicii rozlousknout a užije si při tom spoustu zábavy. Ručně vyráběná truhla Damboxeo je skvělý dárek pro každou ženu, třeba i dárek pro babičku k narozeninám.

Prémiové a neobyčejné delikatesy

A co bude obsahem takové dárkové truhly? Nechte babičku ochutnat něco z prémiových pochutin, které rozhodně nenajdete v každém supermarketu. Třeba taková truhla Damboxeo pro gurmánku bude určitě skvělý dárek pro babičku k 80. narozeninám, protože obsahuje spoustu výjimečných, poctivých regionálních produktů bez éček. Pochutná si zde jak na zelenině, tak na mase nebo něčem sladkém na zub.

Pokud si babička ráda vychutná šálek horkého čaje, dopřejte jí jen ten nejlepší. Ručně sbírané čajové lístky jsou nakombinované s kořením a sušeným ovocem k dokonalosti, aby vytvořily tu nejlahodnější čajovou směs. Kromě toho v takové dárkové truhle najde i skvělé čajové sušenky, výtečnou čokoládu s příměsí Earl Grey a keramický termohrnek – zkrátka vše, co potřebuje k tomu, aby si užila pohodové odpoledne.

Voňavý domov plný pohody

Zdobí si ráda vaše babička svůj dům maličkostmi jako jsou voňavé svíčky, difuzéry a podobně? Pak jí udělá radost truhla plná vůní, kde najde přesně ty správné dekorace pro každou místnost. Vonné svíčky ve skle, čajové svíčky, osvěžovač i difuzér provoní celý domov, navodí útulnou atmosféru a navíc velmi dlouho vydrží. Taková truhla by mohl být i skvělý dárek pro prababičku. 

Prémiových obsahů je na e-shopu Manboxeo.cz samozřejmě na výběr mnohem víc. Najdou se zde kvalitní alkoholické nápoje od vína a šampaňského až po něco ostřejšího, luxusní přírodní kosmetika, zdravé bio a raw potraviny, sladkosti a čokoláda… Zkrátka pro každého něco. E-shop nabízí také zábavné a originální dárky pro děti a pro muže, proto dárky pro babičku a dědu seženete na jednom místě.

Přidejte fotografie a motivy

Navíc dárkové balení můžete ještě ozdobit třeba fotografiemi vnoučátek, přidat jeden z nabízených motivů, dřevěné 3D přáníčko, 3D čísla představující věk či výročí nebo nechat truhlu Damboxeo orazítkovat srdíčky. Tak vytvoříte krásný, originální a osobitý dárek, který babičku dojme a který si ráda schová na ukládání dalších vzpomínek.

Foto: archiv

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account