1101

Zatímco muži orální sex milují – snad až na pár výjimek – všichni, pro ženy je toto téma stále ještě občas tabu. Některé se necítí dostatečně sebevědomě, aby nechaly partnera potěšit je ústy „tam dole“, jiné sice svolí, ale mužova snaha jim nepřinese očekávaný výsledek. Co s tím?
Pro spoustu žen je snazší, když jsou v orálním sexu aktivními účastnicemi (jsou to tedy ony, kdo svá ústa a jazyk použijí pro potěchu partnera), než když mají být příjemkyněmi rozkoše. Často je důvodem i fakt, že nedokáží dosáhnout vrcholu, když je muž dráždí ústy. Naštěstí má tahle situace řešení!
Na pohodlí záleží
Orální sex je pro ženu jeden z nejintimnějších okamžiků v sexuálním životě. Jen málokdy se cítí tak odhalená a zranitelná. A ačkoli tato praktika přináší úžasné pocity rozkoše, řada z nás je v hlavě blokuje tím, že se nedokážeme soustředit. Mnohdy za to může nejen náš mozek, ale také zdánlivé maličkosti. Tak například leží-li žena nahá na posteli a kontakt s partnerem se odehrává pouze v intimních partiích, může se stát, že jí bude za chvilku zima. Takže pěkně sáhněte po dece a neostýchejte se horní polovinu těla přikrýt! Což ostatně může vyřešit i to, když si žena připadá příliš odhalená. Nechce se vám rovnou přikrývat? Klidně si na sobě nechejte podprsenku. Když navíc bude krajková či jinak rafinovaná, budete si připadat více sexy a sebevědoměji (o tom, že muži takové prádlo také ocení, není třeba mluvit).
A na poloze také
A když jsme zmínili pohodlí – roli hraje i poloha, kterou zaujmete. Tradiční leh na posteli s roztaženýma nohama je samozřejmě klasika, ale ruku na srdce, vážně vás za chvíli nebudou bolet třeba záda? Alex B. Porterová, která vydala o orálním sexu žen celou knihu, doporučuje jako ideální polohu podložit pánev polštářkem (vaše intimní partie budou ostatně takto dostupnější i pro muže) a nezapomenout ani na polštář pod hlavu. Nohy by měly být roztáhnuté maximálně na šířku partnerových ramen, ne více – nehrozí, že by vás bolely kyčle.
Zavřít oči a dýchat
Nemůžete při orálním sexu vyhnat z hlavy všechny ty rušivé myšlenky a pochybnosti? Tak zavřete oči a snažte se soustředit na své dýchání. Dýchejte zhluboka a snažte se při tom vnímat jen své tělo – a rozkoš, kterou mu váš partner přináší. Zkrátka se tomu úžasnému zážitku úplně poddejte. Možná to nevyjde napoprvé, ale s trochou tréninku je úspěch zaručen.
Nemusíte být jen pasivní
Spousta žen se bojí během orálního sexu přejmout iniciativu a partnera „navigovat“. Jenže to je chyba! Muži se nerodí s talentem pro orální sex, navíc jen vy víte, co vám „dělá dobře“ a co ne. Takže odhoďte stud a pěkně popisujte, co se vám líbí a co vám přináší nejvíce rozkoše. Navíc slova také dokážou být ohromně vzrušující, a to jak pro vás, tak pro partnera. Tak toho využijte!
Foto: Shutterstock

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account