254

A už je to tady, prázdniny pomalu končí a rodiče čeká nákup školních pomůcek. Vybavte letos děti sešity Oxford. Uvidíte, že jejich kvalitu ocení. Nebo se zapojte do soutěže o tyto sešity na Instagramu.
Dokonalý papír
Děti určitě potěší kvalitní papír, na který je radost psát. Kvalitativní standard pro extra jemný a hladký papír – nazvaný Optik Paper ® – byl vyvinutý speciálně pro produkty Oxford a zajistí, že inkoust neprosákne a nebude prosvítat. ​Jeho bělost byla zkalibrována přesně na tu správnou úroveň, kdy nabízí nejlepší možný kontrast, aniž by byla příliš jasná a ostrá, a namáhala tak váš zrak.

Na výběr je spousta barev
Desky sešitů Oxford mají díky lamicai lesklý a odolný povrch ve veselých barvách. Nechte děti vybrat z velkého množství barev právě tu jejich oblíbenou a budou se do školy určitě víc těšit. Desky sešitů vydrží i nepříliš šetrné zacházení a nemusíte se bát zmačkaných rohů, protože rohy těchto sešitů se vyrábí zaoblené. Vezměte děti na nákup výbavy do školy s sebou, přitom si můžete povídat o tom, jak vy vzpomínáte na školní léta a co vás ve škole bavilo.
Více než stoletá historie značky
Značka Oxford byla založena už v roce 1910 a dnes nabízí širokou škálu produktů, které se primárně zaměřují na dva segmenty – školu a kancelář. Každý rok je v Evropě vyrobeno a prodáno více jak 50 milionů sešitů, poznámkových bloků a záznamních knih Oxford.
Zapojte se s dětmi do soutěže o kvalitní sešity Oxford nebo trendy fotoaparát Instax
Sledujte s dětmi Instagramový účet @sesity_oxford! Právě zde probíhá soutěžní “School of Cool”, kde známí influenceři vyučují cool předměty jako “Krasopsaní” nebo “DIY výtvarka”. V rámci nich probíhají soutěže o sešity Oxford a fotoaparát Instax. Můžete se dozvědět spoustu zajímavých tipů, třeba jak si efektivně zorganizovat poznámky. To se hodí jak malým školákům, tak i Vám, maminkám!
Hodně štěstí a spoustu zábavy se School of Cool přejí sešity Oxford!

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account