Je to tady! 🙂 Dnešním dnem vám představuji TOP 20 podnikavých žen, které vybrala porota z neuvěřitelných 144 přihlášených. Švadlenky, majitelky obchůdků, zakladatelka jesliček – zkrátka ženy, které se rozhodly splnit si sen a začít podnikat. Na vás teď je vybrat tu nejlepší. Deset dam s nejvyšším počtem hlasů získá 10 000 korun na podporu svého podnikání. Příběhy dvaceti vybraných žen si přečtěte níže a hlasujte přímo pod tímto článkem. Z každé registrace / emailu lze hlasovat právě jednou. Pozor, není to o počtu srdíček u článků o jednotlivých ženách, rozhoduje opravdu jen váš hlas pod tímto článkem! 🙂
 

TOP 20

1. Lucie Balarinová

2. Barbara Bejblíková

3. Eva Brabcová

4. Cestomilové

5. Dobromila Darnadyová

6. Adriana Dryáková

7. Aneta Dušková

8. Jaroslava Flaišmanová

9. Simona Havlová

10. Světlana Hercová

11. Martina Jiříková

12. Miroslava Konečná

13. Miroslava Králíková

14. Mamapartner

15. Tereza Svobodová

16. Lucie Šálená

17. Zuzana Šedivá

18. Olga Vančurová

19. Lucie Vlášková

20. Gabriela Wolfová

 
Hlavním cílem udílení Grantového programu „PODNIKAVÁ ŽENA ROKU“ je ocenění práce malých podnikatelek podnikajících na území České republiky a zviditelnění jejich schopnosti, samostatnosti a kvality jejich podnikání s důrazem na obnovování řemesel, tradic a zkvalitňování služeb.
Deset vítězek bude pozváno 15. 11. 2016 na slavnostní vyhlášení a předání ceny na Dni podnikatelů ČR v hotelu Ambassador v Praze.
Hlasovat pro vámi zvolenou PODNIKAVOU ŽENU ROKU můžete ve dnech 10. – 30. 10. přímo pod tímto článkem. Z jednoho emailu se započítává jeden platný hlas. Z dvaceti žen bude vybráno TOP 10 nejúspěšnějších PODNIKAVÝCH ŽEN ROKU s nejvyšším počtem hlasů. Peněžní prostředky jsou poskytnuty z Grantového programu Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR ve spolupráci se ŽENAMI s.r.o. a Raiffesenbank. Slavnostní předání proběhne 15. 11. 2016 v rámci Dne podnikatelů ČR. 
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account