142

Zuzana Štěpánková pracovala 10 let jako výrobní ředitelka jedné české módní značky. A i když byla práce časově náročná a ne zas tak dobře placená, bavila ji. Jenže po návratu z mateřské, kdy bylo po propoustění ve firmě mnohem méně lidí a tudíž ještě více práce, se rozhodla odejít. Zařídila si vlastní ateliér a pokračuje v práci sama na sebe a s mnohem větší radostí. 
 
Tři otázky pro Zuzanu Štěpánkovou
Co bylo pro Vás bylo prvním impulsem k podnikání?
Jedním z impulsů vlasního podnikání byla každodenní ranní nevolnost při cestě do původního zaměstnání a vyvrcholilo to zvoláním manžela” Tak už se na to vykašli”, toho dne jsem si našla volný prostor pro svoji dílnu.
Jakou největší překážku jste musela v podnikání překonat?
Největší překážka byla přemluvit vlastní nízké sebevědomí a nedůvěru ke svým schopnostem
Co bych udělala s grantem 10 000 Kč?
Jednak za měsíc pořádám velkou módní přehlídku, která má nemalé náklady, ale hlavně v novém roce plánuji se zapsat na Kurz účetnictví, které pod ÚP stojí téměř 9000, zbytek by byl na dopravu)
Více se dozvíte na Zuzany webových stránkách
 
Hlasovat pro Zuzanu můžete ve dnech 15. – 25. 10. ve formuláři níže pod pořadovým číslem 17. Z jednoho emailu se započítává jeden platný hlas. Z dvaceti žen bude vybráno TOP 10 nejúspěšnějších PODNIKAVÝCH ŽEN ROKU s nejvyšším počtem hlasů. Peněžní prostředky jsou poskytnuty z Grantového programu Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR ve spolupráci se ŽENAMI s.r.o. a Raiffesenbank. Slavnostní předání proběhne 3. 11. 2015 v rámci Dne podnikatelů ČR.
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account