Zuzana Šedivá začala podnikat už při vysoké škole jako grafička, později pracovala v reklamní agentuře či grafickém studiu. Když byla na mateřské, vrátila se k milovanému malování a začala vyrábět puzzle pro malého syna, které postupně zdokonalovala. Dnes je navrhuje a následně nechává řezat laserem z překližky a pak je ručně maluje. Věnuje se i tvorbě mandal. 
 
3 otázky pro podnikatelku Zuzanu Šedivou
1.) Co byste udělala s výhrou?
Výhru bych použila na vytvoření svého webu a e-shopu, oba už dlouho potřebuji a stále odkládám… 🙂
2.) Co byste chtěla v podnikání dokázat?
Mám v plánu rozšířit nabídku svých ZUZZLE o nové skládačky pro nejmenší děti a také o nové mandaly – nápadů mám spoustu… 🙂 Ráda bych dostala své puzzle do několika kamenných obchodů; následně chci začít s pořádáním workshopů pro děti a rodiče, kde by si každý mohl svou mandalu poskládat a odnést domů. Aby Zuzzle nebyl jen produkt – jeden mezi tisíci dalšími, houska na krámě; ale vytvořit jasnou koncepci a styl… Na světě je taky spousta stavebnic – a pak je Lego! 🙂 A odtud už bude jen krůček k ovládnutí evropského a amerického trhu… 🙂 I když – asi by mi bohatě stačilo udělat ze svého koníčku hlavní zdroj příjmů a moci si už celý život jen hrát… 🙂 A inspirovat svými puzzle ke hraní další lidi.
3.) Jakou radu byste dala ženě, která chce začít podnikat?
Aby se nebála a vykročila na cestu za splněním svého snu, pokud cítí, že je to ONO. Naučila se mít ráda překážky (které stoprocentně přijdou) a brala je jako výzvu, která ji posune dál. Aby vytrvala a nepřestávala věřit svému snu a pracovat na něm, i když se zrovna nebude dařit. Postupovat, byť třeba jen malými krůčky, stále vpřed.
Více informací o produktu Zuzany najdete tady. Hlasovat pro ni můžete zde
 
Hlasovat pro Zuzanu můžete ve dnech 10. – 30. 10. ZDE pod pořadovým číslem 17. Z jednoho emailu se započítává jeden platný hlas. Z dvaceti žen bude vybráno TOP 10 nejúspěšnějších PODNIKAVÝCH ŽEN ROKU s nejvyšším počtem hlasů. Peněžní prostředky jsou poskytnuty z Grantového programu Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR ve spolupráci se ŽENAMI s.r.o. a Raiffesenbank. Slavnostní předání proběhne 15. 11. 2016 v rámci Dne podnikatelů ČR. 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account