150

Stanislava Viazanica začala na mateřské dovolené vyrábět sponky pro svoji dceru. Na trh vstoupila pod značkou ŠUŠU. Postupně sortiment rozšířila také o sponkovníky a čelenkovníky. Výroba je určena primárně pro děti, ale vzhledem k UNI velikosti produktů je nosí i dospělí. U svých výrobků dbá na precizní ruční výrobu. Výrobky jsou k dostání i v několika spřátelených obchodech po celé ČR a zavítaly i do světa známých tváří. Nosit je může kdokoliv. Používané jsou různé délky spon, od miminkovských velikostí až po slavnostní spony vhodné na ples a podobné akce. Velikým benefitem zvláště u dětských zákazníku je jejich pevnost, kdy prakticky nemůže dojít k přelomení čelenky, tak jako u plastové. První kamenná ŠUŠU prodejna s ateliérem byla otevřena 8. 6. 2015 v Říčanech.
 
Tři otázky pro Stanislavu Viazanicu
Co bylo prvním impulzem k podnikání?
Cítila jsem obrovský pocit seberealizace, v kombinaci s RD jsem měla prostor k nastartování podnikání.
Jakou největší překážku jste musela v podnikání překonat?
Prvotní proražení na komerční trh. Přišlo mnoho zklamání a člověk v sobě musí najít hodně síly, aby měl odhodlání vytrvat.
Co byste udělala s grantem ve výši 10 000Kč? 
Částečně bych zafinancovala nákup speciálního plotru pro rozvoj podnikání a rozšíření portfolia výrobků.
Více se dozvíte na Stáni webových stránkách
 
Hlasovat pro Stanislavu můžete ve dnech 15. – 25. 10. ve formuláři níže pod pořadovým číslem 20. Z jednoho emailu se započítává jeden platný hlas. Z dvaceti žen bude vybráno TOP 10 nejúspěšnějších PODNIKAVÝCH ŽEN ROKU s nejvyšším počtem hlasů. Peněžní prostředky jsou poskytnuty z Grantového programu Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR ve spolupráci se ŽENAMI s.r.o. a Raiffesenbank. Slavnostní předání proběhne 3. 11. 2015 v rámci Dne podnikatelů ČR. 
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account