128

Šarlota Hamalová od dětství snila o tom, že bude dělat práci, která jí bude zároveň koníčkem. A to se jí také splnilo. Dnes pracuje jako finanční poradkyně a založila Ženský investiční klub, který se zabývá osvětou finanční gramotnosti u žen, učí je pracovat s penězi, osamostatnit se a vyhledávat investiční příležitosti.
 
Tři otázky pro Šarlotu Hamalovou
Co bylo prvním impulzem k podnikání?
Byla jsem frustrovaná ze zaměstnání, kde jsem se musela stále někomu podřizovat. Byla jsem  doslova “loutka”, která musela stále dělat to, co se od ní očekávalo. Měla jsem chuť se stát finančně nezávislou. Představa, že jen já budu rozhodovat o svém pracovním nasazení, času, platu a o tom, s kým se budu setkávat, byla pro mě vzrušující. Doslova to byla výzva, kterou jsem si nechtěla nechat ujít.
Jakou největší překážku jste musela v podnikání překonat?
Musela jsem se naučit mluvit a vystupovat před lidmi. Již od dětství jsem s tím měla velký problém. Mám radost, že se mi to podařilo. 🙂
Co byste udělala s grantem ve výši 10 000 Kč?
Investovala bych je do reklamy pro větší zviditelnění Ženského investičního klubu.
Více se dozvíte na Šarloty webových stránkách.
 
Hlasovat pro Šarlotu můžete ve dnech 15. – 25. 10. ve formuláři níže pod pořadovým číslem 7. Z jednoho emailu se započítává jeden platný hlas. Z dvaceti žen bude vybráno TOP 10 nejúspěšnějších PODNIKAVÝCH ŽEN ROKU s nejvyšším počtem hlasů. Peněžní prostředky jsou poskytnuty z Grantového programu Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR ve spolupráci se ŽENAMI s.r.o. a Raiffesenbank. Slavnostní předání proběhne 3. 11. 2015 v rámci Dne podnikatelů ČR. 
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account