Naďa Cigaleová má velké srdce a touhu pomáhat. Rodinná situace ji přivedla až mezi nemocné děti a rozhodla se pomáhat formou charitativních bazárků. Začalo to hračkami, které dělaly radost nemocným dětem nejen pod vánočním stromečkem. Touha obdarovat jich více ji přivedla na myšlenku veřejné sbírky hraček a dobročinného bazaru pro získání finančních prostředků na léky a vybavení. Z důvodu velkého zájmu se rozhodla hledat prostory, kde by takové bazárky mohla uskutečnit. První byly Slavonice a do budoucna by ráda své charitativní bazárky rozšířila do více měst.

Tři otázky pro Naďu Cigaleovou
Co bylo prvním impulzem k podnikání?
Byly to dětské úsměvy na tvářích dětí v době, kdy u nich probíhala chemoterapie. Nám rodičům zrovna do smíchu nebylo. Každý z těchto úsměvů ve mně cosi zanechal. Začala bych podnikat i pro ten jeden jediný z těchto úsměvů, protože ten první patřil mému synovi Robertovi.
Jakou největší překážku jste musela v podnikání překonat?
Byl to strach. Já sama jsem několik let po synově transplantaci kostní dřeně onemocněla. Musela jsem se během krátké doby vyrovnat s osudem který mě potkal, smířit se s ním a říct si, že tohle podnikání bude navěky, i kdyby se mi nemoc vrátila, protože to, co dělám, má smysl.
Co byste udělala s grantem ve výši 10 000 Kč?
Tento grant bych přiložila ke svému prvnímu dvaceti tisícovému grantu, který jsem obdržela od ŽEN s.r.o. Grant je určený k realizaci svého snu. Když syn onemocněl poprvé leukémií, začala jsem o něm a jeho osudu psát. Postupem času se z toho stal inspirující životní příběh. Mým dalším velkým snem je vydat knihu s tímto příběhem. Domnívám se, že by tato kniha mohla většině lidem otevřít oči, uvědomit si životní priority a začít si více vážit sebe samých.
Více se dozvíte na Nadi webových stránkách

Hlasovat pro Naďu můžete ve dnech 15. – 25. 10. ve formuláři níže pod pořadovým číslem 3. Z jednoho emailu se započítává jeden platný hlas. Z dvaceti žen bude vybráno TOP 10 nejúspěšnějších PODNIKAVÝCH ŽEN ROKU s nejvyšším počtem hlasů. Peněžní prostředky jsou poskytnuty z Grantového programu Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR ve spolupráci se ŽENAMI s.r.o. a Raiffesenbank. Slavnostní předání proběhne 3. 11. 2015 v rámci Dne podnikatelů AMSP ČR.
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account