131

Mirka Králíková se rozhodla že čas, který do té doby věnovala práci v neziskové organizaci, věnuje sama sobě. Pomalu začala rozjíždět vlastní projekt a budovat firmu tak, aby jí do budoucna zajistila pocit svobody, štěstí a naplnění. Nejprve pracovala z domova, dnes má v Děčíně obchůdek kouzelný svět polštářů Lavennis. Všechny výrobky spojuje přání majitelky – aby zákazníkům zpříjemnily život.
 
Tři otázky pro Mirku Králíkovou
Co bylo prvním impulzem k podnikání? 
Chtěla jsem být paní svého času i sama sebe. Miluji práci a dokážu se do ní ponořit tak, že nevnímám svět. Po mateřské jsem pracovala na několika pozicích – v soukromém i neziskovém sektoru. Pracovala jsem s nadšením od nevidím do nevidím. Jednoho dne jsem se rozhodla, že tento dar dám sama sobě. A narodil se Lavennis – od rukou co tvoří, pro smysly jež vnímají.
Jakou největší překážku jste musela v podnikání překonat?
Sama sebe. 🙂 A stále překonávám.
Co byste udělala s grantem ve výši 10 000 Kč? 
Nakoupila bych regály a organizéry na nitě a materiály, aby se nám v dílně lépe pracovalo. Abychom měli vše po ruce, přehledné a dostupné.
Více se dozvíte na Mirky webových stránkách.
 
Hlasovat pro Mirku můžete ve dnech 15. – 25. 10. ve formuláři níže pod pořadovým číslem 10. Z jednoho emailu se započítává jeden platný hlas. Z dvaceti žen bude vybráno TOP 10 nejúspěšnějších PODNIKAVÝCH ŽEN ROKU s nejvyšším počtem hlasů. Peněžní prostředky jsou poskytnuty z Grantového programu Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR ve spolupráci se ŽENAMI s.r.o. a Raiffesenbank. Slavnostní předání proběhne 3. 11. 2015 v rámci Dne podnikatelů ČR. 
 

 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account