179

Kristinu Bertošovou celý život zajímá zdraví, krása a wellnes. To, jak je zdraví důležité, poznala sama na sobě, a proto se rozhodla založit  Školu krásné ženy – komplexní individuální program krásy pro ženy – vzdělávací kurzy v oblasti fyzioterapie, cvičení, vizážistiky, stylingu a psychoterapie. Učí ženy znát svou osobní hodnotu a věnovat se svému zdraví. „Absolventka Školy krásné ženy je zdravá, krásná, sebe-vědomá žena, která je spokojená sama se sebou, věří si v tom, co dělá, je odvážná, nebojí se jít za svým cílem, plnit si svá přání a má respekt a důvěru okolí.“ Tohle vše chce nám ženám dát a naučit nás.
 
Tři otázky pro Kristinu Bertošovou
Co bylo prvním impulzem k podnikání?
Večer po absolvování semináře o kráse ženy v rámci kurzu vizážistiky v lednu 2015 jsem přemýšlela o tom, jak krása ovlivňuje všechny lidi bez rozdílu věku, protože máme geneticky dáno, že se podvědomě k lidem působícím krásně chováme jinak, než k ostatním. Rozhodla jsem se, že chci ženám pomoci v uvědomění si vlastní krásy a hodnoty. Začala jsem hned hledat v nabídce služeb pro ženy v Čechách a našla jsem vždy samostatně vizážistiku, fyzioterapii, cvičení nebo psychoterapii, ale nikde nebyla služba, která by se ženou zabývala komplexně. A tak jsem se rozhodla spojit fyzioterapiii, cvičení, vizážistiku a psychoterapii a založila Školu krásné ženy. 
Jakou největší překážku jste musela v podnikání překonat?
Manžel mne na začátku od podnikání odrazoval kvůli mému zdravotnímu stavu (z důvodu podráždění žaludku bych se neměla vystavovat přílišnému stresu), ale trvala jsem na svém a jakmile pochopil, že to myslím vážně, stal se mou obrovskou oporou. 
Co byste udělala s grantem ve výši 10 000 Kč? 
Zakoupila bych pomůcky potřebné pro rehabilitaci a vizážistiku a zaplatila bych si další vzdělání v novinkách oboru.
Více se dozvíte na Kristiny webových stránkách
 
Hlasovat pro Kristinu můžete ve dnech 15. – 25. 10. ve formuláři níže pod pořadovým číslem 1. Z jednoho emailu se započítává jeden platný hlas. Z dvaceti žen bude vybráno TOP 10 nejúspěšnějších PODNIKAVÝCH ŽEN ROKU s nejvyšším počtem hlasů. Peněžní prostředky jsou poskytnuty z Grantového programu Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR ve spolupráci se ŽENAMI s.r.o. a Raiffesenbank. Slavnostní předání proběhne 3. 11. 2015 v rámci Dne podnikatelů ČR. 
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account