142

Kateřina Minaříková začala podnikat v čistě mužském oboru – prodávala a nakupovala užitkové a stavební stroje. Mezitím stihla vystudovat vysokou školu a porodit syna. V té době si z důvodu pracovního vytížení chtěla najmout uklízečku a zjistila, že to není tak jednoduché. A právě tak vzniklo její další podnikání – založila úklidovou firmu. Postupem času přidala i provozování penzionu, hostince a vinného sklípku.
 
Tři otázky pro Kateřinu Minaříkovou
Co pro Vás bylo prvním impulsem k podnikání?
Úplně prvním impulsem byl sen o nezávislosti a možná i touha něčeho dosáhnout sama za sebe.
Jakou největší překážku jste musela v podnikání překonat?
Nějakou zásadní překážku mi v podnikání život nepřipravil, obecně bych ale řekla, že největší překážkou je pro mé podnikání přebujelý byrokratický systém a výběr a výchova nových pracovníků.
Co byste udělala s grantem ve výši 10 000 Kč?
Grant ve výši 10 000 Kč bych určitě použila na svůj další podnikatelský plán a tím je rozšíření služeb úklidové firmy o službu prádelny a mandlovny.
Více se dozvíte na Kateřiny webových stránkách
 
Hlasovat pro Kateřinu můžete ve dnech 15. – 25. 10. ve formuláři níže pod pořadovým číslem 13. Z jednoho emailu se započítává jeden platný hlas. Z dvaceti žen bude vybráno TOP 10 nejúspěšnějších PODNIKAVÝCH ŽEN ROKU s nejvyšším počtem hlasů. Peněžní prostředky jsou poskytnuty z Grantového programu Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR ve spolupráci se ŽENAMI s.r.o. a Raiffesenbank. Slavnostní předání proběhne 3. 11. 2015 v rámci Dne podnikatelů ČR. 
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account