125

Jitka Kubínová se po letech práce pečovatelky v zahraničí rozhodla, že se vrátí do České republiky a vrhne se na propojování a spojování žen – založí si Pracovnu ŽENY s.r.o. v Rychnově nad Kněžnou. 
 
Tři otázky pro Jitku Kubínovou
Co bylo pro Vás bylo prvním impulsem k podnikání?
Situace, kdy jsem si myslela, že mám „jistou“  práci v zaměstnání, ale velmi jsem se spletla. Zůstala jsem bez práce a stačilo k tomu opravdu málo. Tuto situaci jsem nechtěla již nikdy zažít.
Jakou největší překážku jste musela v podnikání překonat?
Samu sebe. Začít si věřit, že na to mám a dokážu to. Naučit se vzít zodpovědnost do svých rukou. Nedat na názory svého okolí, že podnikání je nejistota a neumím to. A i když přišly úspěchy a pak pády, tak to NIKDY NEVZDAT. Takže jsem se po jednom sakra tvrdém pádu zvedla a vrátila se s nově nabitým sebevědomím a chutí do práce.
Co bych udělala s grantem 10 000,- Kč?
Jsem si dobře vědomá toho, že nebýt trpělivosti a tolerance mého manžela bylo by mé podnikání mnohem těžší. Takže i on nese podíl na tom, že mám teď možnost na tyto otázky odpovídat. Proto bych mu splnila nějaké jeho menší přání. A za sebe? Otevíráme Komunitní centrum KNĚŽNA, neziskový spolek. Našim přáním je vybudovat tam nejen naši Pracovnu ŽENY s. r. o., ale i krásnou hernu pro děti a malou tělocvičnu pro všechny lidi bez rozdílu věku. Takže už je vám jistě jasné, že je kam peníze dávat.
 
Hlasovat pro Jitku můžete ve dnech 15. – 25. 10. ve formuláři níže pod pořadovým číslem 11. Z jednoho emailu se započítává jeden platný hlas. Z dvaceti žen bude vybráno TOP 10 nejúspěšnějších PODNIKAVÝCH ŽEN ROKU s nejvyšším počtem hlasů. Peněžní prostředky jsou poskytnuty z Grantového programu Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR ve spolupráci se ŽENAMI s.r.o. a Raiffesenbank. Slavnostní předání proběhne 3. 11. 2015 v rámci Dne podnikatelů ČR. 
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account