187

Jana Malířová podniká v oblasti, která by bavila snad každou ženu. Věnuje se barevné typologii, stylovému poradenství, celkové vizáži člověka. Vybere vám nejslušivější barvy a vzory nebo navrhne vhodné kombinace jak které barvy nosit. Společně s vámi prohloubí váš osobitý styl a vy se pak budete umět sama rozhodnout, jaký kousek v obchodě si koupit a jaké šperky nosit tak, aby vám to co nejvíce slušelo. Myslí si, že nastává doba, kdy bychom na sobě všichni měli začít pracovat, abychom dělali svět krásnějším.
 
Tři otázky pro Janu Malířovou
Co bylo prvním impulsem k podnikání?
Mým 1., 2., 3.,….i 25. impulsem bylo je i bude, že vnímám ženy takové jaké doopravdy jsou. A to mě ujišťuje v tom podnikat… A o tom přeci všechny ženy sní: “Poznat samy sebe”. 
Jakou největší překážku jste musela v podnikání překonat?
Překonat sama sebe. Že jsem nakonec našla v sobě tu sílu postavit se podnikání čelem a nevzdat to. Projít si tím uvědoměním, že mé podnikání má obrovský smysl pro všechny ženy. Vždyť je to krásné dělat ženy šťastnými. 
Co bych udělala s grantem 10 000,- Kč?
Velice ráda bych nafotila nové fotky pro můj web. Mých klientek přibylo, tím přibylo i různých barev a stylů, barevných kombinací a vzorů. Ženám se obměnily šatníky, tak bych to vše zase nechala zdokumentovat. Zachytila bych další postup za poznáním. A velice ráda bych si nechala svůj web zviditelnit na různých sítích a vyhledávačích.
Více se dozvíte na Jany webových stránkách
 
Hlasovat pro Janu můžete ve dnech 15. – 25. 10. ve formuláři níže pod pořadovým číslem 12. Z jednoho emailu se započítává jeden platný hlas. Z dvaceti žen bude vybráno TOP 10 nejúspěšnějších PODNIKAVÝCH ŽEN ROKU s nejvyšším počtem hlasů. Peněžní prostředky jsou poskytnuty z Grantového programu Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR ve spolupráci se ŽENAMI s.r.o. a Raiffesenbank. Slavnostní předání proběhne 3. 11. 2015 v rámci Dne podnikatelů ČR.
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account