Gabriela Wolfová začala podnikat po mateřské, když se jí nedařilo najít zaměstnání, kde by mohla vhodně sladit osobní i pracovní život. Vycházela z toho, že nabídka kurzů je sice široká, nicméně kvalita je často nízká. Hlavní myšlenkou jejího projektu Patha je organizovat semináře s odlišným přístupem – spolupracuje jen se zkušenými lektory a snaží se vytvářet unikátní obsah seminářů, to vše v klidném prostředí na statcích v dostupné vzdálenosti z Prahy. 
 
3 otázky pro podnikatelku Gabrielu Wolfovou
1.) Co byste udělala s výhrou?
Natočila bych propagační videa s lektory, abyste si mohli udělat lepší představu o jejich osobnosti a vhodně si vybrat z naší nabídky. Ne každý je fanouškem „rande“ naslepo. 🙂    
2.) Co byste chtěla v podnikání dokázat?
Chci být pyšná na výsledek své práce a dělat ji s radostí. Ráda bych se dostala do povědomí lidí jako organizátorka kurzů nejvyšší kvality. Bez kompromisů. Bylo by skvělé pravidelně čelit neúnosnému přetížení našich stránek po vypsání nových Patha kurzů…
3.) Jakou radu byste dala ženě, která chce začít podnikat?
Nejdříve si zjistěte, jaká činnost Vás naplňuje a baví. Neotvírejte si zverimex, pokus se štítíte zvířat. I kdyby to sebevíc vynášelo. A nabídněte lidem to, co sama na trhu postrádáte. V té nejlepší možné kvalitě. V takové, za kterou byste vy sama byla ochotná zaplatit. 
Více o projektu Gabriely najdete tady. Hlasovat pro ni můžete zde.
 
Hlasovat pro Gabrielu můžete ve dnech 10. – 30. 10. ZDE pod pořadovým číslem 20. Z jednoho emailu se započítává jeden platný hlas. Z dvaceti žen bude vybráno TOP 10 nejúspěšnějších PODNIKAVÝCH ŽEN ROKU s nejvyšším počtem hlasů. Peněžní prostředky jsou poskytnuty z Grantového programu Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR ve spolupráci se ŽENAMI s.r.o. a Raiffesenbank. Slavnostní předání proběhne 15. 11. 2016 v rámci Dne podnikatelů ČR. 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account