Eva Urbanová pracovala ve farmacii.  Po nemoci v rodině prudce změnila směr a pustila se do Českých bedýnek. Jedná se o hrdý produkt z České republiky – malou dřevěnou bedýnku, která vzniká ve spolupráci s hendikepovanými, naplněnou ryze českými potravinami, nechybí třeba kvalitní med nebo sušené ovoce z Vysočiny. Do budoucna má Eva v plánu kamenné prodejny a především ambici dál vyrábět kvalitní produkt, který dělá lidem radost.
 
Tři otázky pro Evu Urbanovou
Co bylo prvním impulzem k podnikání?
Byla to kombinace důležitých mezníků v mém životě. Z dětství jsem viděla zdravotní hendikep svého otce, poté jsem pracovala ve farmacii, kde jsem poznala řadu diabetiků, kardiaků a onkologicky nemocných. Posledním a důležitým zastavením bylo loňské zranění mé dcerky a odchod z farmacie. Začala nová etapa mého života, splnění snu a podnikání s Českými bedýnkami.
Chtěla jsem vytvořit zdravý a hlavně i užitečný produkt. Na výrobě bedýnek se spolupodílí lidé s hendikepem a dovnitř dávám náplně od vyhlášených a oceněných menších výrobců z Čech a Moravy. Všichni mají kvalitní trvanlivé výrobky s minimem konzervantů, barviv a šetrně vyrobených podle tradičních receptur. Tedy si zde vyberou i lidé, kteří řeší i zdravotní omezení ve stravě. Navíc v konceptu České bedýnky je vše české a z českých plodin. 
Jakou největší překážku jste musela v podnikání překonat?
Rozhodně největší překážka byl strach, ne ani tak můj, ale zejména nejbližšího okolí, často jsem slyšela: „Honíš se, jdi raději učit, to je jistá práce.“ Jsem ale narozená ve znamení střelce a pokud již svůj šíp vystřelím, jsem bojovnice a nerada věci vzdávám, zejména, když jsem na úplném začátku. Můj sen České bedýnky se lidem líbí, zákazníci se vracejí a to je největší odměna a nová energie do další práce.
Co byste udělala s grantem ve výši 10 000Kč? 
Pokud by se mi podařilo probojovat do finálové desítky, částku bych použila na zvelebení mé nové provozovny v Pardubicích, kterou právě buduji. Chtěla bych, aby to byla oáza, která k návštěvníkům bude promlouvat: „Vítejte doma.“ Tedy prostředky bych zejména použila na kvalitní dřevěný nábytek a dekorace.
Více se dozvíte na Evy webových stránkách
 
Hlasovat pro Evu můžete ve dnech 15. – 25. 10. ve formuláři níže pod pořadovým číslem 19. Z jednoho emailu se započítává jeden platný hlas. Z dvaceti žen bude vybráno TOP 10 nejúspěšnějších PODNIKAVÝCH ŽEN ROKU s nejvyšším počtem hlasů. Peněžní prostředky jsou poskytnuty z Grantového programu Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR ve spolupráci se ŽENAMI s.r.o. a Raiffesenbank. Slavnostní předání proběhne 3. 11. 2015 v rámci Dne podnikatelů ČR. 
 
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account