Eva Moravcová vystudovala textilní výtvarnictví a krátce na to začala navrhovat linie dámského sportovního oblečení pro jednu nadnárodní společnost, práce ji ale tak úplně neuspokojovala. S narozením dcery si dovolila změnu a začala dělat na sebe – vyrábět dětské rostoucí oblečení CHIARO. Charakteristické je tím, že z něho dítě jen tak nevyroste a všechny modely mají „delší záda“, aby děti nenastydly. 
 
Tři otázky pro Evu Moravcovou
Co pro Vás bylo prvním impulsem k podnikání?
Potřeba dobře obléct mou často nemocnou tehdy 1,5 starou dceru.
Jakou největší překážku jste musela v podnikání překonat?
Naprostý nedostatek potřebného času. Na dceru jsem už odmalička téměř sama a babičky jsou více než 400 km daleko. Dcera si prošla od svých 2 let takovými nemocemi, které si vyžadovaly léčbu dlouhé měsíce… 
Co bych udělala s grantem 10 000,- Kč?
Použila bych ho na nákup staršího průmyslového stroje, který už nutně potřebujeme.
Více se dozvíte na Evy webových stránkách
 
Hlasovat pro Evu můžete ve dnech 15. – 25. 10. ve formuláři níže pod pořadovým číslem 14. Z jednoho emailu se započítává jeden platný hlas. Z dvaceti žen bude vybráno TOP 10 nejúspěšnějších PODNIKAVÝCH ŽEN ROKU s nejvyšším počtem hlasů. Peněžní prostředky jsou poskytnuty z Grantového programu Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR ve spolupráci se ŽENAMI s.r.o. a Raiffesenbank. Slavnostní předání proběhne 3. 11. 2015 v rámci Dne podnikatelů ČR. 
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account