Darina Hubáčková Ermisová začala podnikat na rizikovém těhotenství, kdy ušila první kabelku. Když se vrátila z porodnice měla už tolik zakázek, že mohla najmout první dvě švadleny. Od té doby její firma stále roste a Darina dnes zaměstnavá 30 lidí na HPP.
 
Tři otázky pro Darinu Hubáčkovou Ermisovou:
Co bylo prvním impulzem k podnikání?
Prvním impulzem k podnikání byla oslava narozenin, kam jsem byla pozvaná, když jsem ležela doma na rizikovém těhotenství. Měla jsem vycházky, tak jsem jich využila – jenomže jsem neměla správnou kabelku. Tak jsem si ji ušila… Kamarádkám se líbila, tak jsem šila kabelky i pro ně, pak pro kamarádky kamarádek. Po návratu z porodnice jsem měla tolik objednávek, že jsem musela přijmout švadlenu. Dnes prodáváme přes sto produktů denně a zaměstnávám přes třicet lidí na hlavní pracovní poměr.
Jakou největší překážku jste musela v podnikání překonat?
Za největší překážku, kterou jsem musela překonat, považuji nutnost orientovat se v podnikání a v zákonech. Dalším problémem bylo najít spolehlivé a talentované lidi do firmy. 
Co byste udělala s grantem ve výši 10 000Kč?
Grant bych investovala do zlepšení pracovního prostředí pro mé kolegyně. Ráda bych zakoupila na dílnu třeba výkonnou čističku vzduchu, která by absorbovala všechny nečistoty ze vzduchu.
Více se dozvíte na Dariny webových stránkách
 
Hlasovat pro Darinu můžete ve dnech 15. – 25. 10. ve formuláři níže pod pořadovým číslem 8. Z jednoho emailu se započítává jeden platný hlas. Z dvaceti žen bude vybráno TOP 10 nejúspěšnějších PODNIKAVÝCH ŽEN ROKU s nejvyšším počtem hlasů. Peněžní prostředky jsou poskytnuty z Grantového programu Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR ve spolupráci se ŽENAMI s.r.o. a Raiffesenbank. Slavnostní předání proběhne 3. 11. 2015 v rámci Dne podnikatelů ČR. 
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account