2292

Zuzana Štěpánková pracovala 10 let jako výrobní ředitelka jedné české módní značky. A i když byla práce časově náročná a ne zas tak dobře placená, bavila ji. Jenže po návratu z mateřské, kdy bylo po propoustění ve firmě mnohem méně lidí a tudíž ještě více práce, se rozhodla odejít. Zařídila si vlastní ateliér a pokračuje v práci sama na sebe a s mnohem větší radostí. 
 
Tři otázky pro Zuzanu Štěpánkovou
Co bylo pro Vás bylo prvním impulsem k podnikání?
Jedním z impulsů vlasního podnikání byla každodenní ranní nevolnost při cestě do původního zaměstnání a vyvrcholilo to zvoláním manžela” Tak už se na to vykašli”, toho dne jsem si našla volný prostor pro svoji dílnu.
Jakou největší překážku jste musela v podnikání překonat?
Největší překážka byla přemluvit vlastní nízké sebevědomí a nedůvěru ke svým schopnostem
 
Co bych udělala s grantem 10 000,- Kč?
Jednak za měsíc pořádám velkou módní přehlídku, která má nemalé náklady, ale hlavně v novém roce plánuji se zapsat na Kurz účetnictví, které pod ÚP stojí téměř 9000, zbytek by byl na dopravu)
 
 
Hlasovat pro Zuzanu můžete ve dnech 15. – 25. 10. ve formuláři níže pod pořadovým číslem XP. Z jednoho emailu se započítává jeden platný hlas. Z dvaceti žen bude vybráno TOP 10 nejúspěšnějších PODNIKAVÝCH ŽEN ROKU s nejvyšším počtem hlasů. Peněžní prostředky jsou poskytnuty z Grantového programu Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR ve spolupráci se ŽENAMI s.r.o. a Raiffesenbank. Slavnostní předání proběhne 3. 11. 2015 v rámci Dne podnikatelů AMSP ČR. 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account