Byl to krátký týden, čemuž přizpůsobím i dnešní blog. Během nicnedělání o víkendu jsem si položila jednu otázku…

„Tady sedím já,“ říká dvouletá neteř Viktorka svému tátovi, který se ji snažil vysvětlit, že to je místo dědy.

„Tady sedím já!“ opakuje o pár minut později, když ke stolu přichází dvoumetrový děda a chce si sednout na svou židli.  Ona však s vážným výrazem kouká před sebe, čeká, až dostane polévku a je jasné, že se z místa ani nehne. Je to prostě Viktorie. Už její jméno předurčuje, že bude chtít vždy vítězit.

Čtyři dny volna, a tak jsem pro zajímavost ležela chvilku v knížkách a lustrovala zajímavosti, jež nám předurčují dle horoskopu naše jména. A předvoj pro Viktorii mě tedy vůbec nepřekvapil: “Těžká individualistka, která se raději drží stranou. V mládí velice odbojná, odmítá uznávat jakékoli autority. Díky svojí chytrosti a vynalézavosti se o sebe dokáže bez problémů postarat.“

Eva, druhá žena

Celkem s respektem jsem pak mrkla na svou předpověď podle jména. Takže, moje milé Evy, pokud vás tady mám, máte to stejně? „Jako dítě bývá poměrně veselá, ale v dospělosti se bohužel potýká s citovou i emoční nevyrovnaností. Někdy má pocit, že se nevyzná ani sama v sobě, natož tak v ostatních lidech. V žádném případě není tak citově chladná, jak se tváří na první pohled. Jenom zkrátka nedává své city veřejně na odiv, je dosti zranitelná a rozhodně netouží po tom, aby ji někdo ublížil.“ Hmm, takže nejenom, že už se ví, že Eva nebyla první, ale až po Lilith druhá, a ještě ke všemu ta hodná?! Takže nezbývá, než zůstat nad věcí a toto brát jen jako výstrahu a jít cestou takovou jakou chceme, tj. s kouskem Lilith v sobě!

Foto: se souhlasem Ženy s.r.o.

Svatá Anna

Hned se mi vybaví Anička, můj poslední Talk (z)lomu. Tahle super čupr baba, která nejenom mě totálně dostala svým příběhem, lehkostí s jakou to vyprávěla a kolik energie má! Na jejím místě bych i já dávno padla a nevstala. A tak mě zajímalo, co říkají hvězdy o jménu Anna: „Opravdová žena, jemná, něžná a pečující duše. Své blízké většinou nesmírně miluje, často ale žije jejich život místo toho, aby myslela na ten svůj. Někdy přináší oběti, které po ní vlastně nikdo nežádá. Její osud bývá složitý, většinou je naplněn starostmi a prací, jen zřídka se jí podaří úspěšně vymanit z věčného koloběhu povinností.“ A tak pro srovnání přikládám odkaz na náš rozhovor, protože tam teprve pochopíte, jestli to, co nese její jméno, je pravda. Tak klik a zaposlouchejte se, tohle fakt stojí za to! Prostě svatá žena, které přeji ještě větší kus té potvory Lilith do sebe!

Zdroj: horoskopy.cz

Foto: Shutterstock a se souhlasem Ženy s.r.o.

Tagy:
6 Komentářů
 1. Kristýna Štírová 1 rokem ago

  Dobrý den, Evo, já bych neřekla, že to musí být nutně potvora, nebo to pojmenovávat takovým poměrně hanlivým pojmem. Podle mě to chce mít jenom ostré lokty. Třeba když jsem vyjednávala podnikatelský úvěr pro svoje podnikání, tak jsem dost často při jednáních šla za svoji komfortní hranu, ale vyjednala jsem to. Na druhou stranu jsem ale jednala čestně, takže nikoliv jako potvora. 🙂

 2. EsterNováková 1 rokem ago

  No ne každý je takový hobby dříč jako kluci co prodávají na https://www.bighobby.cz/ bighobby. Ale to s tím ani tak moc nesouvisí. Já jen chci říct, že právě takové hobby koníčkovské chování v nás může probudit slušné divošky. A chlapi si potom s námi dávají více říct, víte?

 3. Romana Mlynářová 1 rokem ago

  Děkuji, mrknu na své jméno.

 4. NelaVávrová 1 rokem ago

  Děkuji za tip, musím si nastudovat své jméno, až se bojím 😀

 5. Lenka Hudečková 1 rokem ago

  To abych se šla podívat na své jméno…chichi

 6. Viktorka je naše nejstarší vnučka, ale nijak výrazně tvrdohlavá není, to spíš její mladší sestra.

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account