248

Na Vánoce chceme svým blízkým udělat radost. Často se ale opravdové překvapení, dojetí a čistá radost z dárku neskrývá v drahých luxusních veledarech. My vám přinášíme tipy, jak obdarovat ženy kolem sebe víc než jen věcí, ale i pocitem, že jsou krásné, výjimečné a měly by o tom vědět.
A navíc, všechny dárky nyní zakoupíte až do 6. 12. se slevou 20 %. Stačí zadat heslo: BLACKFRIDAY.
Stává se vám, že i maličkost vám dokáže zpříjemnit den, dodat odvahu či vykouzlit úsměv na tváři? Jedna pozitivní věta, že „jste skvělá, krásná, šikovná, nejlepší kuchařka“, ať už ji napíše kolegyně v práci jako díky za pomoc nebo manžel do smsky, dokáže divy. Pozitivní afirmace neboli kladné myšlenky, věty, kterými dokážete ovlivňovat své myšlení a tím i směr života, mají sílu, když jsou napsané, slyšené, viděné a vědomé. Proč tedy nedarovat dárek, který tohle umí? Věnujte pod stromeček ženám, které máte rády, něco, co jim rozveselí den, dodá sebevědomí, a odvahu mít se ráda. Spoustu tipů najdete na e-shopu Mamserada.cz
Pro sebe
Že je to narcistické? Nikoliv, vy jste tou nejdůležitější osobou ve vašem životě a dát si dárek je víc než vhodné a žádoucí. Jako žena jistě zvládáte milion věcí najednou, svou práci, rodinu, koníčky, a základem je dobrá organizace. Vše si zapsat a dát své nápady kdykoliv na papír, vyžaduje dobrý diář a pero. Skvělým dárkem pro vás bude Diář Mocer „Mám se ráda“. Název MOCER vznikl zkrácení slov Moje cesta rokem. A přesně tím diář je – vaším průvodcem na cestě životem. A motivační pero „Mám se ráda“ vytvoří s diářem dvojku, se kterou vše zvládnete.

Pro maminku
Je skvělá, pomáhá vám, když to jde, výborně vaří, s ní se cítíte klidně, možná je i vaší rádkyní a je babičkou k nezaplacení. Ví tohle všechno ona sama? Že je tak báječná? Možná má pocit, že tím, jak jí roky ubíhají, není tak atraktivní a zajímavá, a často myslí víc na ostatní v rodině než na sebe. Dejte jí tedy trochu toho mládí a pocit, že je skvělá. O to se postará motivační hrníček, který jí připomene při každém doušku kávy nebo čaje, že je báječná a vám na ní záleží. No a o omlazení se postará Nanomolekulární kyselina hyaluronová MUDr. Michaela Entnera, sérum, které aktivuje růst kolagenových vláken, čímž zvyšuje pružnost a poddajnost pleti. Výsledným efektem je hydratovaná, omlazená a vypnutá pleť.
 
Pro sestru
Je vaší první kamarádkou, sokyní, důvěrnicí a vy ji máte moc ráda. Půjčovaly jste si také oblečení? Určitě. Tak proč jí nevěnovat parádu, kterou jí klidně můžete ze skříně ukrást i teď. Aby v tom pracovním shonu či kolotoči starostí o dítě nezapomínala na sebe, darujte jí univerzální bílé tričko „Mám se ráda“, které může kombinovat s čímkoliv. Pod černé sako do práce, k sukni, k džínům s dětmi na procházku, zkrátka bílé tričko je k nezaplacení. Miluje vaše sestra dlouhé sukně? Tak jí dárek rovnou zkompletujte a k tričku jí darujte i jednu z maxi sukní.

Pro tchýni
Přišla k vám do života s vaším partnerem. Může mít povahu jakoukoliv, ale je to stále žena, která vychovala vašeho báječného manžela. Dejte jí malým dárkem najevo, že i u ní se cítíte dobře. Neutrálním doplňkem do interiéru či na terasu neurazíte. S povlakem na polštář Radost jí vykouzlíte úsměv na tváři a třeba ty lehké sváry, které mezi s sebou máte, půjdou lépe vyřešit.


Pro kamarádku
Když je vám ouvej, voláte SOS. Když si chcete jít pořádně zatančit nebo užít holčičí víkend, voláte jí. Zná vás. Je tu, když potřebujete, a skvěle se s ní povídá. Dejte jí najevo, že si vašeho přátelství vážíte. Kolik jste si náramků přátelství za dospívání vyrobily? Náramek z minerálních kamenů jí jistě udělá radost, a kdykoliv se podívá na zápěstí, bude vědět, že vás má. Je i vaší nejlepší parťačkou na nákupy? Tak jí pořiďte jednu stylovou tašku, do které všechny úlovky uložíte.
  
Pro kolegyni
Chcete ji obdarovat, protože se vám s ní moc dobře pracuje? Jestliže spolu sedíte v jedné kanceláři, trávíte dlouhé hodiny nad počítači, daty či prezentacemi, jistě ocení pomocníka ve formě stylové flashky, kam všechny ty veledůležité informace může uložit. Je-li milovnicí kávy, může to být hrnek „Mám se ráda“. Všechno si organizuje? Tak ji potěšte diářem Mocer.

Foto: eshop www.mamserada.cz

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account