183

Pokud jde o kultovní seriály, marně by jste v programu hledali něco víc než Přátelé. Fenomén devadesátých let je i dnes seriálem, na který se rádi podíváme, když se potřebujeme zasmát nebo si prostě odpočinout. Přiznejte se, kdo tajně netoužil po účesu Jennifer Aniston, životě v New Yorku nebo partě přátel, se kterými byste trávili čas v úžasném bytě? A oblečení, které nosila Rachel, Monica nebo Phoebe, je dnes víc aktuální záležitostí než si vůbec dovedete představit. 

Na kostýmech tehdejšího seriálu se podílela úspěšná newyorská stylistka a kostýmová výtvarnice Debra McGuire a zadání bylo jasné. Rachel vždy nosila to, co v danou chvíli nejvíc frčelo. Milovnice pořádku Monica zase vynikala v jednoduchých a nadčasových modelech a bláznivá Phoebe se nebála kombinace divokých vzorů a barev.

Proto jsme pro vás vybrali tři nejstylovější outfity, které bychom chtěli nosit i my dnes! 

Jak se obléknout podle: Monicy Geller

Nadčasový, sportovní, pohodlný. Tak by se třemi slovy dal charakterizovat styl jedné z hlavních hrdinek seriálu Přátelé. Pokud i vy v šatníku máte rádi košile, svetry, džíny a pohodlné tenisky, pak si její outfity zamilujete stejně jako my. 

 

džíny, Lindex, 999 Kč, košile, H&M, 899 Kč

Jak se obléknout podle: Rachel Green

V jejím šatníku nechyběli elegantní šaty, sexy topy a přiléhavé svetříky. Velkou část natáčení ji oblékal právě uznávaný módní návrhář Ralph Lauren a newyorský obchodní dům Bloomingdales, pro který v seriálu pracovala. Slavný návrhář si dokonce jednou v seriálu sám zahrál, když jel s Rachel a její šéfkou výtahem. 

 

šaty, Zara, 299 Kč, svetr, H&M, 349 Kč

Jak se obléknout podle: Phoebe Buffay

Oblíbenkyně barev a výrazných vzorů kápne do noty všem milovnicím bláznivého hippies stylu. Stylistka nejraději oblékala Phoebe do barevných šatů, dlouhých sukní a výrazných kabátů. Zdánlivě nekombinovatelné kousky, ale naopak perfektně fungovaly s jejím svérázným charakterem. Její tajnou zbraní vždy byly výrazné šperky jako dlouhé náušnice, originální náhrdelníky a brože.

kabát, s.Oliver, About You, 3399 Kč, náušnice, Zara, 499 Kč

Foto: archiv

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account