Tento super mixér od Catler umožní zpracovat suroviny bez přístupu vzduchu, což výrazně zpomaluje jejich oxidaci, také dochází k rozpínání látek, čímž docílíte jemnějšího zpracování.
Díky speciálnímu tvaru nádoby a způsobu broušení nožů rozmixujete – smoothie, koktejly, těsta, sorbety, zmrzliny, ale také horké polévky a omáčky – přičemž můžete volit ze standardního nebo vakuového mixování. 

Díky skladovací nádobě můžete potraviny zavakuovat, uchovat v chladničce a prodloužit jejich čerstvost, což oceníte nejen u zbytků jídla, ale také u bylinek nebo malin.
Testováno redakcí
V redakci ŽENY s.r.o. jsem udělaly malý test a musíme dát mixéru palec nahoru 😀 nejen, že smoothie bylo krásně hladké a chutné, ale překvapil nás relativně tichý zvuk při mixování, intuitivní ovládání displaye, kvalitní zpracování a kráááááásný design tohoto kuchyňského pomocníka.

Vybrat si můžete ze dvou způsobů mixování – ve vakuu, nebo klasicky. Vakuové mixování vám zaručí opravdu hladký a nadýchaný výsledek bez ztráty barev a cenných látek, díky zpomalené oxidaci (mixováno bez přístupu vzduchu zvenčí). Ale mixovat lze i klasicky, takže třeba při mixování polévky nebo omáčky, můžete zvolit i tuto klasickou variantu. 
Rozdíl mezi klasickým mixováním a mixováním ve vakuu poznáte ihned. Okamžitě zjistíte, že vakuové mixování je mnohem šetrnější, potraviny si déle udrží původní chuť i vzhled. 🙂 

 Děkujeme společnosti Catler za zapůjčení mixéru VB 8010 VYSOKORYCHLOSTNÍ VAKUOVÝ MIXÉR a na zdraví! *heart*

Kristina
šéfredaktorka ŽENY s.r.o.
PS: Chtěla byste tento mixér vyhrát?
Není problém. 🙂 O mixér značky Catler se bude soutěžit na naší akci Den, kdy se mám ráda, tak nezapomeňte přijít již tuto sobotu!
A co proto musíte udělat? Stačí, když přijdete ke stánku Catler a na papírek napíšete svůj kontakt, který bude přidán do slosování.
Od 17 hodin na hlavní pódiu bude probíhat losování šťastného výherce. 🙂

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account