Už vás svrbí ruka, jak byste si chtěla vyzkoušet všechny ty nové jarní kousky oblečení. Ty sukně, šaty, těch barev. Jenže abyste nebyla jak utržená ze řetězu a zbyly vám peníze i na krásné jarní výlety, úplně postačí, když si osvěžíte šatník těmito jarními kousky.
Výhodou je, že mají potenciál být i nadčasovými kousky. Sluší různým postavám, hodí se do více stylů, dají se kombinovat a jsou tak ženské. Můžete je vzít na výlet, romantickou procházku, do kanceláře. Nevím, jak vy, ale mě už stačí pořídit jen ten lila svetřík. Pojďte se rozhodnout, čím zásobíte svůj šatník vy.
Sukni, ale tu plisovanou
Nemáte ji z minulého roku? Tak to nevíte, jak krásně se v ní chodí, vypadá a cítí žensky. Věřte, nesundáte ji. Kdo si barvy do šatníku pouští jen pomalu a opatrně, může sáhnout po jemných pastelových barvách jako světle růžová, bílá, krémová, šedá či klasika černá. V těchto barvách se hodí i do business šatníku.
 
 Ale kdo to chce letos na jaře rozsvítit, rozhodně se nemusí bát světle modré, sytě růžové, zelené, no a možná i žluté. Zkombinujte s jednoduchým tričkem s potisky i bez, koženou bundou či džínovou, bílými teniskami, ale i hříšně vysokými podpatky. Podle toho, jakou máte chuť, a co vás celý den čeká. Pozor, točení se v ní, je dosti návykové.

Kdo by neměl rád fialovou?
Letošní rok se veze na módní fialové vlně. Světové módní přehlídky ovládl levandulový odstín. K němu se přidal i odstín ultra violet, vyhlášená společností Pantone Color Institut jako barva roku 2018. Tato barva působí mysticky, probouzí kreativitu, lehce provokuje a dává naději. Kombinace s ní chtějí trochu přemýšlení, určitě dobře bude vypadat se základními odstíny jako černá, šedá, bílá. No a nejlépe bude vypadat na svetru či halence. Ale protože jsou ještě chladnější dny a večery stále budou, jednoznačná volba je svetr. Co říkáte?

Pro odvážné ultravioletky

Žlutá zůstává… ideálně na kabelce
Udržela se z minulého roku a jaro 2018 v ní můžete také vítat. Nosit se budou všechny odstíny hořčicová, kanárkově žlutá i citrónová. Je to barva sluneční energie, ale ne každému sluší, a ne každý si na ni troufne. V téhle barvě jste zkrátka vidět, je vhodná pro hodně ambiciózní lidi, extraverty a ti co mají rádi, když to v životě pěkně frčí. Ale ne každý takový jsme. Navíc to není barva, která se hodí ke všemu, není univerzální. Kdo po ní touží, jen ať nakoupí krásnou novou košili, tričko či šaty. Avšak chybu s touto barvou neuděláte při koupi kabelky, ideálně menší cross body, která vás bude pozitivně provázet, ať půjdete kamkoliv. Navíc se skvěle hodí k jednoduchým outfitům, k základním barvám jako je šedá, bílá, černá, ale i modrá.

Foto: Pinterest.com/ street style; Instagram.com; archiv Petra Kubalová; iStock.com; archiv firem

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account