Ženská krása se oslavuje odjakživa. Co ale třeba originalita a zdravý životní styl? O to vše a mnohem víc jde v soutěži Czech & Slovak PhotoGirl. Pojďte spolu s námi oslavit vše, co dělá ženy ženami a zapojte se do soutěže o zajímavé ceny. 

Možná máte pocit, že jsou tyto akce určené pouze mladým dívkám, které vidí svět růžově a jejich mysl není potřísněna mnohdy náročnými životními zkušenostmi. Mezi těmito myšlenkami si také možná trochu postesknete, že už nejste nejmladší. I když jste pořád atraktivní kočka, ale váš věkový limit už dávno překročil akceptovatelnou hranici většiny soutěží. 

Proto jsme velmi pyšné, že můžeme vašim snům opět dodat lesk a glanc.  

Zapojte se do soutěže Czech&Slovak PhotoGirl 2019 i vy – na věku totiž nezáleží!

Jak celá soutěž funguje? 

Prvním krokem k úspěšnému přihlášení je registrace na oficiálních stránkách soutěže. Zde soutěžící vyplní svůj soutěžní profil, kam může nahrát několik svých fotografií a informací o sobě. Registrovat se můžete do konce dubna 2019.

Také můžete do svého profilu přidávat příspěvky z vašeho života. Může se jednat o příspěvky o vaší práci, koníčcích a podobně. V tomto ohledu je důležité zaujmout návštěvníky stránek, kteří svými hlasy rozhodují o nejsympatičtějších soutěžících. Dále soutěžící postoupí po vybrání porotou.  

Do druhého kola se dostane úzký výběr finalistek, které mají za úkol přesvědčit hlasující a porotu o tom, že jsou to právě ony, které si zaslouží vyhrát. 

Proč se zapojit? 

Možná se opakuje situace z úvodu, kdy si říkáte, že soutěž krásy je určená především mladším ročníkům. To by ale byla nesmírná chyba. Důvodů, proč se do soutěže zapojit je celá řada. 

Těmi nejdůležitějšími jsou: 

Jedinečná příležitost – na věku nezáleží!

Chceme ukázat, že kráse a talentu nezáleží na tom, jaký věk máte napsaný v občance. I starší ženy s pár kily navíc mohou být krásné, zajímavé a inspirativní. Nebojte se světu ukázat, že ani zdaleka nepatříte do starého železa. Věková hranice k přihlášení se do soutěže neexistuje! 🙂

Máte strach, že oproti mladicím nemáte šanci? Chyba lávky. Vítězkami soutěže Czech&Slovak PhotoGirl se často stávají i ženy nad 25. let. Minulý ročník však ovládly krásky ve věku 23 let. 

Nevšední zážitky

Možná jste si celý život přála být modelkou, nebo být mediálně známá. Nedostala jste však příležitost, případně s vámi měl život trochu jiné plány. Oprašte své staré sny a odvažte se vstoupit do světla reflektorů. Svět konečně uvidí, jak jste úžasná. 

Potkáte zajímavé lidi

V porotě předešlých ročníků soutěže Czech & Slovak PhotoGirl byla řada slavných osobností. Byla mezi nimi například zpěvačka Helena Vondráčková, spisovatel Michal Viewegh, moderátorka Eva Decastelo či herečka Jana Švandová. Také ale poznáte další soutěžící a řadu profesionálů z oblasti fotografie, módy a umění. 

Úžasné ceny

Jestli-že se rozhodnete zapojit, pak získáte možnost bojovat o opravdu hodnotné ceny. Vítězka soutěže PhotoGirl 2018 získala luxusní dovolenou v Las Vegas, obraz od Jana Saudka a mnoho dalších zajímavých cen. Vítězka kategorie PhotoGirl veřejnosti pak získala automobil na rok zdarma. 

Nebojte se přihlásit sebe, nebo svou krásnou maminku! I na vás čekají zajímavé ceny a zkušenost k nezaplacení. 🙂 

Zdroj obrázků: Czech & Slovak PhotoGirl, Edward Cisneros, Ashton Mullins, Patricia Palma, Sam McGhee/Unsplash.com 

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account