Už dávno neplatí, že těhotenská móda jsou jen objemné šaty a lacláče. Ženy si své rostoucí bříško užívají a nebojí se ho ukázat. Není tedy nutné svůj styl oblékání razantně měnit, neudělala to ani Megan Markle, vévodkyně ze Sussexu. Vsadila na nadčasové kousky, které můžete nosit i vy a vaše bříško. Navíc se dají navzájem krásně kombinovat.
S přibývajícími centimetry v pase, natékajícíma nohama a kily navíc začínáte řešit zejména pohodlí, ale do té doby, dokud to jde, si užívejte, co máte ráda a postupně zvolňujte, nechávejte rozepnuté, delší, podpatky snižujte a měňte za tenisky, mokasíny či oxfordky. Určité kousky oblečení pak dejte do popředí a noste, co to jde, jako Megan Markle. Na co vsadila a vy můžete nosit také?
Šaty a zas jen šaty
Jsou pohodlné, ženské, nikde netlačí. Nejdříve v nich bříško můžete schovat, a až bude zpráva venku, můžete jimi bříško podtrhnout. Megan zvolila výrazné barvy, květy a základní paletu – černá béžová, bílá. Dbejte však na to, aby byly šaty střižené pod prsy, nebo měly pásek či aby vás obepínaly. Zvolíte-li delší šaty, je potřeba nějak vytvořit siluetu, přepásáním ideálně nad bříškem. Necháte-li šaty volné splývavé a široké, budete v nich velká, široká a tlustá.

Pozor i na délku. Nosíte-li podpatky a máte štíhlé nohy i v těhotenství, můžete si dovolit délku jako Megan, ale pokud na podpatky nejste a přibíráte celkově, délku šatů volte max ke kolenům, nebo až na zem. Podpatků se také vzdávat nemusíte, jen snižujte centimetry a vsaďte na silnější či klíny. Bílými teniskami také nikdy nic nezkazíte.

Sako dlouhé i krátké
Bundu už nedopnete, kabát také, tak je tu čas na kousek oblečení, který se nezapíná. Megan vsází na kratší propasované sako, které lze vzít k šatům i kalhotám. Černé, šedé i tmavě modré užijete ke všemu. K mateřským kalhotám oblékněte jednoduché tričko a přes ramena sako, jednoduché a vždy stylové, zejména do práce. Máte-li více barev saka a trik, měňte a měňte.

Královsky černá
Pokud jste vždy měla ráda černou, nemusíte se jí zříkávat ani v těhotenství. Když se v ní cítíte dobře, noste ji. Celo černé outfity zeštíhlí, jsou šik a můžete je rozsvítit jakýmkoliv barevným doplňkem. Megan černé legíny a mikinu rozjasnila velbloudím kabátem. Vy můžete v téže barvě trenčkotem, sakem, delším svetrem či šátkem.

Absolutní uvolnění
Si Megan užívá v pruhovaném tričku a mateřských džínách. Trička volte delší a obtažená, ať zvýrazní bříško. Když proužky, tak ty úzké. Nebo můžete jako ona sáhnout po bílé volnější tunice. Místo podpatků obujte černé mokasíny.
 
Foto: Pinterest.com; iStock.com; marieclaire.com
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account