Právě dnes slavíme den svatého Valentýna, známý také jako svátek všech zamilovaných. Ať už v tomto dni vidíte romantiku nebo naopak komerci, láska a spokojené partnerství je vždy důvodem k oslavě. A právě za vrchol a naplnění svého vztahu mnoho párů považuje založení rodiny. 
Založení rodiny a početí potomka je určitým milníkem většiny párů. V dnešní době se však stále více párů potýká s problémem, kdy se jim počít spontánně zkrátka nedaří. V současné době problém s plodností řeší až 25 % párů. Podle aktuálních průzkumů vzrostl za poslední rok počet umělých oplodnění na 39 000, nejvíce v české historii.

Pokud toužíte po miminku, existuje mnoho možností, které můžete vyzkoušet, než vyhledáte přímo pomoc odborníků. Vedle plánovaní početí v plodných dnech, můžete své šance zvýšit například způsobem veskrze příjemným ­­– použitím speciálního lubrikačního gelu. GYNELLA Natal Ferti Gel svým složením udržuje pH vhodné pro početí a díky svému složení navíc usnadňuje cestu spermie k vajíčku.
Stále častěji se hovoří o tom, že důvod neplodnosti je na straně muže – aktuálně jde o více než 1/3 všech případů. Procedura směřující k provedení spermiogramu přímo u lékaře je však mezi muži často vnímána jako směšná či dokonce potupná. V dnešní době už naštěstí existují sady pro domácí měření kvality spermií, a tak lze tento krok absolvovat v klidu a pohodlí domova. Jedním ze zdravotnických a patentovaných testů je sada SwimCount, která měří počet pohyblivých spermií, které jsou schopny oplodnit vajíčko. Rovnou víte, jaká je kvalita spermií vašeho partnera, a to s přesností 96 % oproti laboratorním testům.  

Moderní věda dnes dokáže většinu obtíží s početím překonat, vždy je ale lepší začít těmi nejméně invazivními a nenáročnými kroky. A kdy jindy, než právě na svátek všech zamilovaných stojí za to je vyzkoušet.
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account