Nový seriál tvůrců legendárního Sexu ve městě bourá žebříčky sledovanosti letošního podzimu. A to nejen díky příběhu, který je stejně tak zábavný jako život báječné Carií Bradshaw, ale i díky outfitům, jež hlavní hrdinka obléká. Staňte se na chvilku i vy dívkou, která se přestěhuje do města módy, nádherné Paříže. Vybrali jsme outfity, díky kterým vám to půjde snadno.

Seriáloví nadšenci, pozor! Pokud se toužíte usadit na pohovce s dobrým příběhem, ve kterém vás čeká trošku romantiky a hlavně hodně módy, pak je tu pro vás Emily in Paris. Dlouho tu totiž nebyl seriál, u kterého by si člověk odpočinul a ještě se pokochal nádhernými outfity hlavní hrdinky. Tou je Emily, která se přestěhuje do Paříže za pracovní nabídkou, aby přinesla svůj americký pohled na věc do francouzské marketingové firmy.  

Hlavní hrdinku ztvárnila Lily Collins, která přestože se narodila v Anglii od malička žije v USA a je dcerou hudebníka Phila Collinse. V deseti dílech vám tak ukáže nejen to, jak je těžké se přestěhovat do Paříže a neumět francouzsky, ale i mnoho veselých outfitů, které se stanou inspirací pro vaše podzimní outfit.

Režisér Darren Star opět přizval ke spolupráci kostymérku Patricii Feld, s níž spolupracoval už na seriálu Sex ve městě. Pokud vás tedy baví odvážné, mírně ztřeštěné a vždy super stylové modely, které nosily hrdinky tohoto kultovního seriálu, pak si Emily a její šatník zamilujete stejně jako my.

Co si obléknout podle Emily in Paris?

Outfit číslo jedna: růžová

Zapomeňte na předsudky, že růžová barva je jen pro Barbie. Naopak! Výrazně růžový kabát bude zpestřením každého vašeho outfitu, zvlášť pokud rádi nosíte neutrální barvy jako je černá, sedá nebo bílá. Dejte růžové šanci i ve svém šatníku. A třeba klidně v několika odstínech. Pastelová růžová i výrazně růžová spolu s kůží jsou nepřekonatelnou kombinací, která rozzáří všechny podzimní ulice.

Outfit číslo dvě: kostky a baret

Co může být víc francouzského než baret nasazený na hlavě? Tato pokrývka hlavy ožívá nejen na obrazovce tohoto seriálu, ale i v módních kolekcích. Nejenže vás zahřeje, ale navíc skvěle vypadá. Vyzkoušejte ho v kombinaci s černobílou kostkou, červenými doplňky nebo třeba červenou rtěnkou na rtech a neuděláte chybu. 

Outfit číslo tři: retro 

Retro móda je aktuální již řadu let, ale letos se opět dostává do centra dění. Zamilujte si ji i vy! Třeba díky stylovým kabátům se zlatými knoflíčky, výrazným barvám a šátkům či šálám uvázaným nedbale na krku. Pro milovnice posledních módních trendů, je pak nezbytné doplnit outfit o stylový klobouček. 

Foto: Netflix, archiv

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account