Hledání dokonalé dekorativní kosmetiky, která spojuje krásu s etikou, není snadné. Pro ty, kteří dbají na absenci kontroverzních chemikálií a odmítají testování na zvířatech, je výběr make-upu ještě náročnější. Vzhled, snadná aplikace, a samozřejmě cena jsou další faktory, které přicházejí do hry. Máme však skvělou zprávu – kanadská značka ATTITUDE přináší novou řadu Oceanly, která v sobě spojuje nejen výjimečnou čistotu, ale také závazek vůči životnímu prostředí, práva zaměstnanců a ochranu zvířat. Tato kolekce dekorativní kosmetiky reprezentuje nový standard v odvětví, kde čistota je na prvním místě.

Ekologická a ohleduplná vůči planetě

Kolekce make-upu Oceanly od ATTITUDE je šetrná k planetě a k vaší kráse. Inspirována krásou oceánu nabízí make-up, korektory, tvářenky, bronzery, rozjasňovače a lesky na rty. Všechny tyto produkty naleznete v ekologickém, bezplastovém balení, které nezatíží naši planetu. Kolekce má svůj kořen v přírodě a nabízí vám nejčistší formu dekorativní kosmetiky, kterou můžete najít.

Lehký make-up pro přirozený vzhled

Složení dekorativní kosmetiky Oceanly od ATTITUDE staví na tuhém make-upu v tyčince. Tyčinky jsou snadno aplikovatelné, ať už jde o tónující olejové sérum jako možný podklad pod make-up, tvářenku nebo bronzer. Změna make-upu je tak jednoduchá a balení je praktické. Nemusíte se bát zbytečného plastového odpadu – všechny produkty a balení můžete po spotřebování kompostovat.

Foto: se souhlasem ATTITUDE

Kosmetika s přidanou hodnotou

Make-up Oceanly od ATTITUDE nejen zkrášluje, ale také pečuje. Využívá koncept hybridní kosmetiky, která poskytuje péči i krásu. Hydratuje, redukuje vrásky a stabilizuje různé typy pleti. Pro dokonalou péči doporučujeme zkombinovat dekorativní kosmetiku s pleťovou péčí z řady Oceanly. Najdete zde pleťová séra, krémy, čisticí masky a další produkty s ekologickým balením, která rovněž můžete kompostovat po spotřebování.

Jak přírodní hybridní péče funguje, si můžete vyzkoušet v rámci probíhajícího testování a podělit se s ostatními o svou zkušenost. Přispějete tak k tomu, aby byl svět zase o kousek lepším místem k životu. Spousta lidí totiž zjistí, že přírodní udržitelná kosmetika je zároveň i příjemná a opravdu funkční.

Bez škodlivých látek a testování na zvířatech

V kosmetice Oceanly od ATTITUDE se nenachází žádné škodlivé přísady. Produkty jsou dermatologicky testované, neobsahují žádné živočišné složky a nejsou testovány na zvířatech. Zároveň mají certifikaci EWG, což zaručuje, že jsou složeny z 99 % přírodních surovin. ATTITUDE se také zasazuje o snižování svého ekologického otisku, a to nejen při výrobě, ale také prostřednictvím zalesňování a udržitelných zdrojů energie.

Foto: se souhlasem ATTITUDE

Oceňte krásu, která neškodí naší planetě – zkuste dekorativní kosmetiku Oceanly od ATTITUDE.

Zdroj: ATTITUDE

Foto: se souhlasem ATTITUDE

Tagy:
3 Komentářů
  1. Romana Mlynářová 1 měsíc ago

    Inspirativní článek.

  2. Lenka Hudečková 1 měsíc ago

    Make-up vůbec nepoužívám, neumím to, ale kdo umí, tomu sluší 🙂

  3. NelaVávrová 1 měsíc ago

    Rada bych vyzkousela, snad budu moci v ramci testovani.

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account