Která z nás by se nechtěla alespoň na chvíli cítit jako princezna, nosit krásné šaty a střevíčky ze skla? Jenže, kam je nosit? Jestli vám postačí místo princezny vévodkyně, a ta nejstylovější, nebude to žádný problém. A dokonce si budete moci ponechat i vaše oblíbené džíny. I princezny si totiž mohou na chvíli od šatů oddechnout.


I vévodkyně Kate si ráda odpočine od různých ceremonií a oficialit a při svých „běžných“ aktivitách si vezme něco ležérnějšího. Královská etiketa velí žádné barevně nalakované nehty, džíny jen pro opravdu velmi neformální aktivity, žádná trička s potisky ani minisukně. Povoleny jsou šaty vhodné pro denní nošení nebo kalhoty se sakem či svetříkem. A to Kate umí kombinovat mistrovsky. Mezi její oblíbené barvy patří modrá, bílá a červená a s nimi vytváří své stylové kombinace. Vždy jednoduše, elegantně a minimalisticky. Pojďte od ní něco okoukat.
Vsaďte na tmavě modré sako
Nepůsobí tak formálně a tvrdě, zjemňuje rysy a má univerzální charakter. Kombinovat ho můžete s džínami či cigaretovými kalhotami různých barev, ale siluetu vám prodlouží ty tmavě modré. Abyste rozbila tolik tmavosti, doplňte outfit světlejšími topy a košilemi. S proužkem, jemnou kostkou či čistě bílé. Pro chladnější rána doplňte šátkem v barvách. Postačí vám jen měnit vršky a každý den můžete být jiná. Doplňky zvolte jednoduché v podobě drobných náušnic, jednoho až dvou prstenů a jemného řetízku. Siluetu ještě více prodloužíte, když si obujete jako Kate tmavší lodičky na nižším podpatku nebo boty na klínku. V tomto ohledu Kate razí zejména pohodlnost. Nikdy totiž nevíte, jak dlouho budete někde postávat.

Anebo světlé?
Vždy mějte v šatníku i jednu světlou podobu saka. Světlejší barvy vám projasní obličej, zejména jste -li bruneta. I Kate má svou světlou variantu, a to bílé či světle zelené až khaki sako. Co k němu do páru? Tmavé kalhoty už máte a pod sako zvolte stejně barevný top. Bílá sedne k bílé, a to i k zelené. Ke světlejší sakové variantě obouvá i světlé či šedé boty. Opět nízké a pohodlné.
 
Absolutně uvolněná ve svetru
Kalhoty zůstávají tmavé, vršek světlý v podobě lehkého kardiganu, svetru do V, různých materiálů a vzorů. Ve stylu Kate, máte-li džíny a svetr, vždy doplňte teniskami. I v tak jednoduchém outfitu budete působit ležérně, ale elegantně. Co se týče vlasů, i zde se Kate drží přirozeného vzhledu jednoduchých účesů. Většinou rozpuštěné a vyfoukané do měkkých vln, velmi zřídka do volného culíku a někdy sepne jen horní vlasy.
 
Šaty na běžné nošení
Kate je vysoká a štíhlá, jako princezna. Sen většiny z nás, které jsme malé, bokaté, s větším poprsím… Střih a délku jejích šatů si tak může dovolit jen málokterá z nás. U většiny šatů dodržuje délku pod kolena a nikdy nezapomene na pásek. A že jich nosí… krásně barevné, krajkové, od předních návrhářů. My těch společenských aktivit ve svých životech tolik nemáme, ale i tak se některými z jejích šatů můžeme inspirovat. Jemné květinové s lehkým kardiganem nebo variantou se sakem či pouzdrové a úzké ke kolenům. A vždy podpatky černé nebo nude. 

foto: Pinterest.com; shutterstock.com

1 Komentář
  1. NelaVávrová 1 měsíc ago

    jeji styl miluji, krasna zena….

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account