Nakupování bot je pro mnoho žen oblíbenou odměnou a povzbuzovacím prostředkem, tak proč se za celý rok práce, organizace rodiny a zvládnutí nemožného trochu neodměnit?

Co takhle pořídit si jeden pohodlný pár, který podtrhne naše sebevědomí, abychom mohly vykročit do nového roku pevné v kramflecích?
Před botami jsme si všechny rovny. Je jedno, zda jsme silnější, malé, máme velikost 34 nebo 42, téměř vždy najdeme boty, co se nám líbí. Chceme ženské, trochu hravé, samozřejmě módní a pohodlné, i když mají podpatky. Přesně v tomhle duchu je kolekce zimní obuvi rakouské značky Högl, kterou jsme pro použili jako perfektní příklad toho, že i kvalitní bota může být i krásná a trendy.

Tato zimní sezóna je ve znamení odvážných modelů s tvůrčími, ženskými detaily, které tvoří stylový přechod mezi obuví pro běžné nošení ve městě a na sport.

Hřejivé barvy v klasické hnědé a červenohnědé přidávají do celé kolekce jiskru ženskosti, teplé výstelky zase plní svůj praktický úkol a chrání nohy před vlezlou zimou. Využití kvalitních materiálů, jako je jehněčí kůže, velur či funkční GORE-TEX®, poskytuje navíc dlouhou životnost a velmi snadnou údržbu.

Různé výšky podpatku, zajímavé detaily i saténové materiály završují rafinované detaily, jako jsou stuhy či jemné knoflíky, vyjadřující postoj moderní ženy k životu. Ať už jde o boty pro běžné nošení nebo pro sportovní aktivity, vždy jsou použity ty nejkvalitnější materiály, měkké podšívky, pružné podrážky a pohodlné tvary poskytující maximální komfort za každé situace.

Po kotníky ozdobená
Letošním trendem jsou ozdoby, zejména na kotníkových botách, které jsou must have. Volit můžete různé výšky podpatku, ideální kolem pěti centimetrů, kdo si dostatečně věří a ve své chůzi si je jistý, může jít v centimetrech výš. Každý podpatek vždy siluetu efektivně prodlouží, ale důležité je, abyste se v nich cítila pohodlně, aby nošení nepůsobilo utrpění, věřte, je to vidět.
Pozor, plesová sezóna začíná
To samé platí i když se vydáte na ples či večírek a chcete na něm být aktivní, a nejen v růžku stát, protože vám vaše boty nic jiného nedovolí. Sice se říká „sedávej panenko v koutě, budeš-li hodná, najdou tě“. Tak možná před sto lety, teď jděte vstříc životu, pevnou chůzí v těch nejhezčích botách. Chcete-li být jako princezna, volte lodičky s ozdobou, zajímavým šperkem či vyšíváním. Neuděláte chybu ani se zlatými či stříbrnými botami. Módní svět je letos uchvácen vším vesmírným, lesklým a výrazným.
 
Zimní radovánky
A na takovou situaci se vyplatí mít v botníku alespoň jeden pár bot, ve kterých můžete zdolat povánoční výšlap na nedaleký kopec, procházku s dětmi či víkend na horách. Tady na podpatky zapomeňte, ale na stylu a zajímavých prvcích nešetřete. Ideálně kotníkové, které vám dají volnost v pohybu a neuškrtí lýtko a jsou zateplené s kvalitní podrážkou, která nebude klouzat. Při stavění sněhuláka budete mít nohy v teple.
 
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account