Snad každá z nás se potýkala s problémem suchých a poškozených vlasů. Zvlášť po letní sezóně, kdy byly vlasy namáhané a unavené působením slunečních paprsků, mořské vody nebo chlóru. Dalším neblahým faktorem, který lesk, pružnost a krásu vlasů ovlivňuje, je pak neustálé fénování, natáčení a žehlení, které je pro vlasy také velkou zátěží.  

Produkty Syoss Repair a Syoss Keratin s Asií inspirovanými přírodními ingrediencemi jsou speciálně vyvinuty pro suché a poškozené vlasy. Posilují a hloubkově regenerují poškozená vlasová vlákna a pomáhají předcházet dalšímu poškození.

VLASOVÁ PÉČE SYOSS REPAIR

Balzám Syoss Repair

Intenzivně regeneruje poškozené vlasy, posiluje je a při použití v kombinaci se šamponem Syoss Repair snižuje jejich lámavost až o 90 %. Alfou a omegou je nová, Asií inspirovaná receptura s řasou Wakame a aminokyselinami – stavebními kameny vlasových vláken, které pomáhají udržovat vlasy silné a zdravé. Přípravek obsahuje 90 % ingrediencí přírodního původu a je veganský.

Intenzivní vlasová maska Syoss Repair Boost

Přípravek s vysoce koncentrovaným složením důkladně regeneruje poškozená vlasová vlákna a pomáhá předcházet dalšímu poškození. Navíc obnovuje a posiluje vlasy a snižuje jejich lámavost až o 90 %. Vyživující masku můžete použít více způsoby, záleží pouze na Vás, jakých výsledků chcete dosáhnout – před šamponem pro jemnou péči, jako balzám pro zjemnění, jako masku pro hloubkovou péči nebo jako masku přes noc pro intenzivní péči. 

Šampon Syoss Repair

Díky účinné nové, Asií inspirované receptuře s řasou Wakame, důkladně regeneruje poškozené vlasy a pomáhá předcházet jejich dalšímu poškození. Navíc v kombinaci s balzámem Syoss Repair snižuje lámavost vlasů až o 90 %. Šampon obsahuje vysoce účinnou recepturu s aminokomplexem obsahujícím aminokyseliny. To jsou stavební kameny vlasových vláken, které pomáhají udržovat vlasy pružné, zdravé a silné.

VLASOVÁ PÉČE SYOSS KERATIN

Balzám Syoss Keratin

Nová, Asií inspirovaná receptura s výtažky z modrého lotosu zanechává pocit hebkých a důkladně vyživených vlasů. Doplňuje jim keratin pro intenzivní regeneraci, který navíc vyhlazuje vlasová vlákna. Vysoce účinná receptura s aminokomplexem obsahujícím aminokyseliny, jež jsou stavebními kameny vlasových vláken, pomáhá udržovat vlasy silné a zdravé.

Šampon Syoss Keratin

Přípravek do vašich vlasů doplňuje keratin pro jejich hloubkovou regeneraci a uhlazení vlasových vláken. Jeho tajemstvím je nová, Asií inspirovaná receptura s výtažky z modrého lotosu a aminokomplexem obsahujícím aminokyseliny, které jsou stavebními kameny vlasových vláken. Šampon stačí nanést na mokré vlasy, krouživými pohyby vmasírovat a jemně napěnit. Konečky prstů si rozmasírujte pokožku hlavy, abyste zajistili lepší mikrocirkulaci. Hustá pěna.z vlasů odstraní nečistoty a po provedení masáže šampon z vlasů stačí důkladně opláchnout.

Foto: Shutterstock, archiv

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account