122

Stále více lidí se v regálech drogerií či na internetu poohlíží po přírodní péči o zuby. A není divu, v klasických zubních pastách či ústních vodách najdete spoustu nejrůznějších chemikálií, jejichž vliv na lidské zdraví může být přinejmenším diskutabilní. Po jaké přírodní pastě sáhnout? Skvělým tipem jsou přírodní zubní pasty BIOMED®. Vyberete si, ať už hledáte pastu pro citlivé zuby nebo třeba jejich šetrné bělení.
Certifikovaná bioaktivní značka zubních past BIOMED® obsahuje 12 klíčových zubních složek v každé příchuti. Chemické složení běžně dostupných past nahradila tato inovativní značka přírodou, je tedy vhodná pro děti od 6 let, pro těhotné a pro citlivé zuby. Neobsahuje fluorid, parabeny, chlorhexidin, triklosan, silná antiseptika, SLES ani agresivní bělicí či abrazivní složky. Výsledkem je zdravá dutina ústní, kterou chrání některá ze sedmi oblíbených příchutí. Účinnost bio produktů BIOMED® je prokázána studiemi in vitro prováděnými v laboratoři CELLnTEC Advanced Cell Systems AG ve Švýcarsku.
Která přírodní složka je vaší favoritkou?
Kokos

Pokud chcete být majitelkou bílých zubů, milujete chuť kokosu a dáváte přednost přírodnímu složení, pasta Biomed Superwhite je určena právě pro vás. Je to skvělá volba pro šetrné bělení a posílení citlivé zubní skloviny. Kombinace kokosového oleje a výtažků ze skořice pomáhá zklidňovat dásně a dodává pastě jedinečnou chuť. Obsahuje také hydroxyapatit vápníku a l-arginin, které remineralizují a posilují zubní sklovinu.
Pro dokonalý účinek jsou přidány přírodní extrakty z papáji a ananasu, které odstraňují plak a šetrně leští sklovinu. Extrakty z banánu a listů břízy pomáhají zklidňovat dásně a mají šetrný čisticí efekt.
Zubní pasta je vhodná i pro vegany. Právě pro své složení se dostala kokosová zubní pasta Biomed Superwhite do evropského finále o nejlepší kosmetický přírodní produkt.
Cedrové dřevo
Svěží dech a hojivý efekt zajistí výtažky z heřmánku. Pasta Biomed Biocomplex je obohacena o přírodní šalvěj, eukalyptus, rozmarýn a esenciální oleje z cedrového dřeva, které udržují zdravé dásně a mají fascinující přírodní vůni.
Extrakty banánu a listů břízy zklidňují dásně a hydroxyapatit vápníku posiluje a obnovuje zubní sklovinu. Tato varianta je vhodná i pro vegany.
Černé uhlí

Naprostým hitem je čištění zubů za pomocí bioaktivních složek a přírodním černým uhlím. Zubní pasta Biomed Charcoal obsahuje tři typy přírodního uhlí (bambusové, aktivní, dřevěné), bromelain a extrakt z ananasu, šetrně čistí zuby a odstraňují zubní plak.
Dále obsahuje tato zubní pasta hydroxyapatit vápníku, který posiluje a obnovuje zubní sklovinu. Citrát zinečnatý poskytuje svěží dech. Extrakty z banánu a listů břízy udržují zdravé dásně.
Mořské řasy
Vůni a hojivou sílu moře si můžete užít každý den při čištění ve formě zubní pasty Biomed Calcimax, která posiluje a remineralizuje zubní sklovinu. Komplex extraktů z hlubinných mořských řas (Laminaria, Fucus, Spirulina) a růžového jílu udržuje zdravé dásně.
Hydroxyapatit vápníku a l-arginin posilují a obnovují zubní sklovinu a snižují citlivost zubů. Přírodní antiseptika – extrakty z banánu a listů břízy zklidňují dásně a poskytují šetrný čisticí efekt. Tento typ je také vhodný pro vegany.
Hroznové víno

Milujete hroznové víno? Tak to jistě oceníte pastu Biomed Sensitive a její výtažky z jader červeného hroznového vína, které působí proti zubnímu kazu a posilují dásně.
Pasta obsahuje hydroxyapatit vápníku a l-arginin, který posiluje a obnovuje zubní sklovinu a snižuje citlivost zubů. Doplněna je také o extrakty z banánu, listů břízy a dubové kůry, které zklidňují dásně a poskytují jemný čisticí efekt. Zubní pasta je z 99 % přírodní.
Med
Pro milovníky chuti medu je určena zubní pasta Biomed Propoline, která obsahuje 98% přírodního složení. V hlavním zastoupení obsahu tohoto voňavého přírodního produktu je esenciální olej medu manuka, citronu a tymiánu udržující zdravý dech.
Ve složení najdete extrakty z banánu, listů břízy a propolisu, které pomáhají zklidňovat dásně. Hydroxyapatit vápníku posiluje a obnovuje zubní sklovinu.
Citrusy

Pasta Biomed Citrus Fresh je doslova nabitá silou přírody. Z 99 % přírodní složení zahrnuje například extrakty ze psyllia, listů břízy a jalovce, které mají protizánětlivý účinek, glycerofosfát vápenatý a l-arginin posilují a obnovují zubní sklovinu.
Esenciální oleje z grepu, mandarinky, citronu a máty poskytují svěžest a dodávají klid tělu i duši. Glukonát zinečnatý a bisabolol předchází vzniku bakteriím, které způsobují zápach z úst.
Výtažek z ananasu bromelain štěpí bílkovinový povlak.

Přírodní ústní vody

Pro komplexní péči značka zahrnuje i ústní vody. Některé svými příchutěmi doplňují portfolio zubních past: CITRUS FRESH ústní voda s přírodními citrusovými výtažky, WELL GUM s přírodními esenciálními oleji, SENSITIVE ústní voda s přírodním výtažkem z červených hroznových jader a SUPERWHITE s přírodním výtažkem z kokosu.
Foto: Shutterstock/BIOMED®

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account