Teploty přes 25 stupňů znamenají jediné: léto je za dveřmi! Připravte svoje nehty období plné slunce v předstihu a seznamte se s nejstylovějšími letními barvami laků na nehty a nejvíc trendy úpravami pro vaši letní manikúru. A nezáleží na tom, jestli se svěříte do péče odborníků nebo to zvládnete doma. Od jemných tónů, přes něžné pastelové odstíny, duhu až po výrazné neonové barvy. Tohle léto bude mít vše! Jaký trend pro letní manikúru se vám líbí nejvíce? Neváhejte je prozkoumat!

5 tipů pro dokonalou letní manikúru

Foto: Shutterstock

Máslově žlutá

Itálie volá! A pokud vás letos výlet na toskánské pobřeží nečeká, můžete se jím inspirovat alespoň při výběru vaší barvy na nehty. Vybrat si můžete pastelový odstín, sicilskou sytě žlutou barvu citrusů nebo krémově máslově žlutou, která je teď největším hitem. 

Foto: Shutterstock

Ostře zelená

Tento trend není nic pro minimalistky, ale pokud hledáte barvu na nehty, která přitáhne pozornost za každou cenu, je sytě zelená vaší barvou! Je energická, svěží a dokonale trendy, což potvrzuje i Hailey Bieber, která ji zvolila jako svoji barvu pro nadcházející festival Coachella.

Foto: Shutterstock

Pastelová Francie

Klasika nerezaví! Ale letos si přece jenom žádá menší upgrade. Vyzkoušejte na léto francouzskou manikúru v pastelových barvách, které dokonale padnou ke všem vašim letním outfitům. PS: Ideální pro ty z nás, kteří se prostě pro jeden odstín rozhodnout neumějí! 

Foto: Shutterstock

Metalická modř

Že jsou chladné odstíny ideální pouze na zimní měsíce? Opak je pravdou! Modré tóny spolu s lesklým finišem jsou ideálním pro jakékoliv vaše letní dobrodružství. Vybrat si můžete pastelovější základ a jako vrchní lak použít ten metalický. Docílíte tak velice stylového efektu.

Foto: Shutterstock

Něžná lila

Fialová barva slaví svůj velký návrat! Tentokrát ale ve své nejněžnější podobě. Pastelová lila manikúra je ideální pro všechny ženy, které rády experimentují s barvami, ale zároveň hledají odstín, který podtrhne jejich ženskost a osobnost. 

Foto: Shutterstock

Zdroj: Wikipedia Commons

Autorka: Lucie Janotová

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account