Je jí 49 let a byla magazínem People vyhlášena jako Nejkrásnější žena světa. Americká herečka, filmová producentka, maminka tří dětí a dnes již bývalá manželka herce Bena Afflecka. V čem tkví krása téhle ženy? Skříň plná krásného oblečení a zástup make-up artistů?
Jennifer Garner se nikdy, jak sama říká, za atraktivní ženu nepovažovala, avšak společnost a zástup jejích fanoušků si myslí opak. Svou oblibu jako herečka získala díky seriálu Alias jako agentka CIA, nebo díky filmu Pearl Harbor či Na svatého Valentýna. Mnohokrát za své role v seriálech a filmech byla nominována a oceňována jako nejlepší herečka. Nezůstává pozadu ani v charitativní činnosti, kdy pomáhá dětem v nouzi. Nejedná se o ženu s módními výstřelky, výrazným make-upem, ale o ženu s přirozenou krásou a s výrazným charisma. Co myslíte?

 
Kdo chce napodobit její styl, nemusí se obávat extravagantnosti, složitých módních kombinací dle posledních trendů a ani bot na vysokém podpatku. Styl Jennifer Garner je spíše minimalistický, pohybující se v základních barevných tónech, s oblibou džínů, menšího množství šperků a přirozeného make-upu. Přeci jen je to velmi pracovně vytížená žena a maminka tří dětí. Její styl musí být s tímto v souladu.
Jako máma v pohybu
V běžném životě sází na džíny, které jsou pro roli maminky tak praktické. Více než trička pak nosí košile, volnější halenky a lehké svetry. Šperků na ní uvidíte minimálně, spíše jedny menší náušnice a vlasy sčesané do ohonu či nedbalého drdolu. Boty bez podpatku. Barevnosti se u ní také moc nedočkáte, její oblíbenou je modrá v různých odstínech a základní barvy jako černá, bílá, béžová. Našla perfektní kombinaci stylu a komfortu. A zvládá to i v sukni a šatech.


Do práce stylově a elegantně
Když se z maminky promění v ženu v pracovním nasazení, pozmění se i její šatník. Oblékne sukně, široké elegantní kalhoty a boty na podpatku. Stále si však drží svou barevnou paletu. Oblečení nepřekypuje krajkami, volány a barvami, spíše sáhne po prvcích z pánského šatníku.
 
Oslňující na červeném koberci
Ani na červeném koberci se nepouští do divokých kreací. Vybírá si šaty jednobarevné, jednodušší, díky kterým docílí wow efektu. V účesech zůstává u klasiky, rozpuštěné či v jednoduchém drdolu. A i v krátkých šatech jí to sekne.
 

Foto: Pinterest.com/ street style, Shutterstck.com; amp.timeinc.net

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account