123

Také to znáte? Koupíte houbičky na nádobí a po týdnu používání je musíte vyměnit – nedrží tvar, hrubší část je jakoby sepraná a nefunkční, houbička zapáchá a vůbec nefunguje tak, jak by měla… S tím je teď konec, díky do ruky padnoucím houbičkám PUR active od Viledy. 

Speciálně vytvořený povrch je totiž vyrobený z PUR aktivního materiálu, který špínu nejprve naruší a následně ji hravě odstraní.  A to vše bez poškrábání povrchu! 
PUR active houbičky byly speciálně vyvinuty pro jemné a citlivé povrchy jako je teflon či sklokeramické desky. Hrubá strana houbičky je tvořena ze speciálního PUR aktivního materiálu, který špínu nejdříve naruší a poté ji odstraní. Díky tomu nedochází k poničení kuchyňského vybavení a vy se rychle, účinně a bezpečně zbavíte zaschlé špíny, nepoškrábete žádný povrch a ušetříte svůj čas i energii. Ergonomický tvar houbičky se lehce přizpůsobí každému povrchu a jednoduše tak vyčistí nejen nádobí, ale třeba i zaneřáděný sporák.

PUR active od Viledy jsou k dostání v běžných sítích hypermarketů/hobby marketů. V každém balení najdete 2 kusy houbiček. Vybrat si můžete PUR houbičku střední od 39,90 Kč nebo PUR houbičku vysokou od 47,90 Kč.
Vyzkoušejte mimořádný typ houbiček s exkluzivním ergonomickým tvarem PUR active.
Více informací najdete na www.shop.vileda.cz

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account