Hledáte bydlení na atraktivní lokalitě v Malešicích na Praze 10? Zkuste se podívat na nabídku developerských projektů, kde najdete úplně nové byty na prodej a k rezervaci. Jde o jeden z mála projektů plánovaných v této oblasti, takže jistě není na co čekat. Jaké byty jsou k dispozici a na kdy je plánované dokončení? To se dozvíte v tomto článku.

Rezidenční bydlení na Praze 10

Objevte nové byty Malešice v zajímavé lokalitě s krásnou přírodou v kombinaci s veškerou občanskou vybaveností. V okolí najdete obchody, školy, školy, lékaře a především městskou dopravu pro rychlé cestování na centra Prahy. I díky tomu je lokalita v Malešicích tolik oblíbená. Byty Praha 10 jsou však velmi poptávané, takže nabídka bývá poměrně malá. Z toho důvodu je potřeba reagovat co možná nejdříve na možnost rezervace či koupě bydlení na této adrese.

Prodej malých i velkýc bytů v Malešicích

Promyšlené novostavby Malešice zahrnují příležitosti pro bydlení pro svobodné, ale i rodiny s dětmi. V nabídce jsou totiž byty od jednopokojových (byt 1 kk) s podlahovou plochou kolem 30 m2 až po opravdu velké byty  s pěti místnostmi (byt 5 kk) a rozměry přes 130 m2. Na své si tak přijde naprosto každý, ale je potřeba jednat brzy, protože kvůli přibývajícím rezervacím a již prodaným bytovým jednotkám se každou chvílí nabídka ztenčuje.

Plánované dokončení pro možné stěhování

Prodej bytů Praha 10 byl zahájen v polovině roku 2021. Projekt od osvědčeného developera, který má za sebou několik úspěšných projektů nejenom v Praze, nabídne celkem 107 krásných bytů. Kolaudace je naplánovaná na konec roku 2022. Stěhování by tak mělo být možné orientačně v polovině roku 2023. To je již za poměrně krátkou dobu a díky včasné rezervaci si navíc u bytové jednotky můžete upravit i standardy v podobě podlahy, kuchyně či obkladů a přizpůsobit si tak byt vlastním potřebám.

Foto: archiv

1 Komentář
  1. Pěkné bydlení.

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account