Digitální televize O2 TV mění svou tvář. Už nemusíte složitě hledat své oblíbené filmy a seriály. S novou úvodní obrazovkou “Moje menu” budete mít své oblíbené pořady přehledně před sebou ihned po spuštění O2 TV. 
Moje Menu
Nová funkce O2 TV – Moje menu pro diváky analyzuje v každém okamžiku tisíce hodin obsahu na všech kanálech a přehledně jej třídí do osmi nejpopulárnějších obsahových kategorií. Stisknutím tlačítka “Menu” na TV ovladači se tak divákům zobrazí obrazovka, na níž jsou nejpopulárnější služby O2 TV dostupné na jedno kliknutí.
“Naším záměrem bylo zjednodušit zákazníkům O2 TV orientaci ve velkém množství hodin obsahu, představit jim ty nejlepší pořady z kanálů, které doposud nesledovali. Stačí jen, aby si zákazník řekl, nač má zrovna náladu a klikl na patřičnou kategorii. Například filmy v kategorii Nejlepší filmy nebo Komedie jsou navíc seřazeny podle hodnocení milionů diváků,” říká David Duroň, ředitel O2 TV.
Nejlepší program
K Vánocům neodmyslitelně patří sledování pohádek na televizní obrazovce. Ale co, když v rodině váháte, jestli se koukat na Lásku nebeskou nebo na Popelku? Díky Moje Menu na O2 TV to už nikdy nebude problém. Zbrusu nová funkce pro vás vybere ten nejlepší obsah až ze všech kanálů, které O2 TV nabízí. 
Inovovaná webová stránka O2 TV plní roli chytrého rozcestí k těm kanálům, po kterých divák touží. Nachází se na ní minipřehrávač s poslední stanicí, kterou sledovali na webu nebo přes set-top-box. Samozřejmostí jsou ve webovém menu doporučené filmy v O2 Videotéce nebo často sledované seriály.
„Všechny pořady jsou navíc roztříděny do žánrových kategoriích a ani webová verze O2 TV není ochuzena o oblíbenou funkci zpětného zhlédnutí, která umožňuje sledovat obsah televize se zpožděním až o 50 hodin,“ dodává David Duroň.

Výhody, které jinde nenajdete
Pro ty z Vás kdo O2 TV ještě neznají, máme stručné informace o tom, proč je právě tato televize tou nejlepší volbou.

    Videotéka

Přímo ze svého křesla si vyberete film, na který máte chuť. Obraz je nepřetržitě streamován do vašeho set-top boxu. Tato technologie zaručuje takřka nulovou časovou prodlevu při sledování filmů. Nemusíte tak čekat, než se film stáhne nebo nastreamuje.

    TV archiv

Zmeškali jste svůj oblíbený pořad? Pak je tu archiv vybraných televizních pořadů kanálů Nova, Prima, Česká televize a Barrandov TV za posledních sedm dní. Také v tomto případě je obraz streamován v reálném čase.

    Sledování na dvou televizích

Díky doplňkové službě Multi můžete sledovat O2 TV na dvou televizorech zároveň. 

    O2 TV Nahrávání

Se službou O2 TV Nahrávání můžete pořizovat záznam vysílání kteréhokoli kanálu, aniž byste potřebovali další zařízení. K dispozici máte 100 hodin záznamu, který můžete uchovat až měsíc. Služba je zdarma. Nahrávání si můžete nastavit nejen přímo v O2 TV, ale také přes internet nebo mobilní telefon. K dispozici je aplikace pro iPhone a Android.

    Rodičovský zámek

Umožní vám zablokovat pořady a kanály, které by děti neměly sledovat.

 

Užijte si pohodové Vánoce s O2 TV a se spoustou filmů a pohádek 🙂

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account