156

Úklid koupelny, kuchyně ale i čištění oken či zrcadel nebylo nikdy jednodušší. Nebudete potřebovat tisíc různých čisticích prostředků. Nebudete totiž potřebovat ani dva. Stačit vám bude pouze revoluční mikrohadřík Actifibre od značky Vileda!
Čeká vás jarní úklid a vy se již nyní děsíte toho, jak budete celý den klečet na kolenou, drhnout špinavá okna a u toho dýchat výpary použitých chemikálií? Na to můžete zapomenout. Hadřík z mikrovláken je vyroben z látky, jež nevyžaduje k čištění povrchu žádný chemický prostředek. Dá se proto jednoduše využít i na místech, kde běžně pracujete s jídlem nebo, kde se pohybují děti.
Vyčistit kuchyň po náletu rodiny, která měla hlad, ale o úklid se už moc nestarala, nemůže být snazší. Hadřík setře nečistoty jedním tahem bez zbytečného drhnutí a garantuje lesk. Díky funkci aktivní absorpce a snadného ždímání bude úklid hračka. Navíc rychle schne a dá se používat opakovaně díky možnosti praní v pračce.
Hadřík disponuje dokonalou savostí, čištěný povrch zachovává jemný na dotek, nepoškrábe ho, ani nezanechá šmouhy či chloupky. Jedním tahem vyčistíte pevný povrch politý kávou i potřísněný kečupem. Snadno a rychle tak z vašeho domova vykouzlíte útulné místo plné čistoty.
Mikrohadřík Actifibre je k dostání od 39,90 Kč a nově jej také můžete zakoupit ve vybraných supermarketech BILLA CZ.
 
Více informací najdete na www.shop.vileda.cz
 

 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account