319

Rády zkoušíte nové věci? Baví vás testování produktů? Rády sdílíte své zkušenosti s ostatními? Pak určitě dobře naši rubriku testování na ŽENY s. r. o. dobře znáte. Pokud ne, pak vězte, že je určena všem, kteří rádi dostávají věci, které se ještě třeba neprodávají, a kteří na nich budou spolu s námi hledat jejich klady a zápory. Princip je jednoduchý: přihlaste se – zkoušejte – napište recenzi. Vaše reálné zkušenosti pak budou pomáhat tisícům nakupujících při rozhodování, o tom, jestli si daný výrobek mají koupit či nikoliv. 

Za poslední roky se nám podařilo vybudovat největší komunitu testerů v Čechách i na Slovensku. A právě pro Slovenky a Slováky jsme zřídili speciální webovou stránku www.zenysro.sk, na které pohodlně najdou testování určené pro svůj region. 

Aktuálně na ní Slovenky najdou například testování akumulátorového vysavače Elektrolux WELL Q8. Je bezdrátový, se zabudovaným příslušenstvím a umožní vám se plynule dostat i k těžko přístupným místům vaší domácnosti. 

EXTRA AVÍZO PRO SLOVENKY:

Hledáme rodinku, která si právě zařizuje svůj vysněný dům či byt, a chtěli by otestovat samostatnou horkovzdušnou troubu Whirlpool WTA C 8411 SC OW v rustikálním designu, antraciové barvě a retro tvarech evokující příjemný pocit útulné venkovské kuchyně. Druhým produktem k testování bude předem plněná pračka Whirlpool FFD 8448 BCV EE s kapacitou osm kilogramů, funkcí Steam Hygiene a technologií šestého smyslu pro dokonale čisté prádlo bez bakterií a alergenů. Servis a zapojení nabízíme v rámci testování. 
V případě zájmu napište na e-mail pavlina@testuj.to
 

Výzva pro slovenské testerky a testery: zapojte se do testování spolu s námi!
 
Foto: Shutterstock, archiv
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account