Chytré vakuování nikdy nebylo jednodušší. Vakuovačka Zwilling Fresh & Save je spojením elegantního designu, efektivního výkonu a smart aplikace, která vám usnadní skladování potravin a zároveň se postará o to, aby veškeré suroviny i hotová jídla v ledničce a mrazáku vydržela až pětkrát déle čerstvá. V čem je oproti konkurenci tak výjimečná?

Je efektivní!

Chytré vakuování s  Zwilling Fresh & Save přináší revoluci ve smysluplném skladování potravin. Díky jedinečné technologii pětinásobně prodlužuje čerstvost pečiva, masa, zeleniny, ovoce i hotových pokrmů a zároveň uchovává všechny živiny a minerály. Odsátý vzduch zabraňuje tvoření mikroorganismů a významně zpomaluje proces stárnutí jídla. Potraviny jsou tak při konzumaci čerstvější, chutnější a zdravější.

Je smart!

Fresh & Save má to, co ostatní vakuovačky potravin nemají –  chytrou aplikaci, pomocí které budete vařit zdravěji, chutněji a bez zbytečného vyhazování jídla. Vakuové sáčky mají na zadní straně vytištěné QR kódy, díky kterým máte přehled o všem, co se zrovna nachází ve vaší lednici, mrazáku nebo spíži. Smart program pro uskladnění potravin obsahuje spoustu dalších funkcí. Ty vás s předstihem informují o délce spotřeby, pomohou s naplánováním nákupního listu nebo poradí, co si z dostupných surovin připravit na večeři.


Je ekologická!

Třetina vyprodukovaného jídla skončí v koši. Vakuovačka vám pomůže předcházet zbytečnému plýtvání, protože vás vždy dopředu upozorní na končící datum spotřeby. Sada navíc obsahuje dvě skleněné vakuové dózy a čtyři znovupoužitelné vakuové sáčky, které jsou oproti jednorázovým plastovým sáčkům šetrnější k životnímu prostředí.

Je sexy!

Běžné vakuovačky potravin jsou zbytečně těžké, v kuchyni zaberou spoustu místa, a ještě se s nimi špatně manipuluje. To však neplatí pro chytré skladování potravin s Zwilling Fresh & Save! Kromě své praktičnosti disponuje elegantním bílým designem ze skla a prémiových materiálů, které jsou odolné vůči poškrábání, a navíc velmi lehké, tedy vhodné ke každodennímu použití. Smysl pro detail vychází od německé společnosti Zwilling, která od roku 1731 mísí německou preciznost s italskou elegancí.

Je pro všechny!

Vakuovačka je multifunkční a zajistí čerstvost veškerých surovin – od zeleniny, přes šunky či masa až po hotová jídla. Přikoupit si k ní můžete vakuovací uzávěr na víno, který prodlužuje čerstvost, chuť i aroma tohoto lahodného moku. Z toho důvodu je chytré vakuování nepostradatelným společníkem jak pro maminky s dětmi, tak pro všechny singles.

Foto: archiv

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account