Za 8 let vzniklo v naší komunitě mnoho přátelských i obchodních vztahů. Vaše blogy inspirují i edukují, vaše recepty chutnají, vaše názory a recenze dávají firmám podněty k tomu, co zlepšit nebo naopak, co jejich zákazníci oceňují. Často nám vaše reakce, e-maily i komentáře dělají radost, proto jsme se rozhodli potěšit také vás. Opět jsme spustili Dárkovnu! A jak bude fungovat?

Připojením se k naší komunitě skrze bezplatnou registraci získáváte automaticky 100 bodů. Všechny další body za aktivity, které najdete níže, se vám budou přičítat až ve chvíli, kdy na webu budete přihlášeni. Pokud budete náš web navštěvovat pravidelně, bude vám připisován 1 bod denně.

Komunita je také o tom, abychom se vzájemně poznávali. Odesláním nebo přijmutím žádosti o přátelství rozšiřujete nejen svou síť kontaktů, ale také připsaný počet bodů, v tomto případě 2 body za každou jednu žádost.

Své myšlenky, potřeby a nápady můžete sdílet prostřednictvím blogů, své kuchařské tipy pak v sekci recepty. Za každý publikovaný a schválený blog / recept od nás dostanete 10 bodů. Schválení má na starosti naše redakce, která kontroluje, zda blog nebo recept splňuje svá pravidla. Pokud budete psát o tématu, které na našem webu chybí, bude se nám líbit váš styl psaní nebo publikujete zajímavý recept, kontaktujeme vás a zveřejníme jej i v Magazínu. V takovém případě se vám přičte 30 bodů.

Pokud nemáte rádi dlouhé rozepisování, ale máte co sdělit, můžete přidat příspěvek nebo fotku na Naši zeď nebo komunitní skupinu. Takovým příspěvkem získáte 2 body.

Příspěvky, které se vám líbí, můžete komentovat. Za jeden takový komentář vám bude připsáno 5 bodů. Náhradou za smajlíka vám bude funkce “To se mi líbí“, samotné komentáře slouží k pochvale, konstruktivní kritice nebo prostě ke sdílení toho, co máte zrovna na srdci.

Tak, právě jsme vám představili Dárkovnu, kde můžete jednou za čas své body směnit za dárky, které pro vás brzy zveřejníme. Ty si pak budete moci vyzvednout zdarma u nás v Karlíně nebo si je nechat doručit až domů prostřednictvím pošty nebo Zásilkovny za poplatek, který uhradíte.

Už není na co čekat, staňte se součástí naší komunity Žen s.r.o., sledujte novinky a těšte se na září, kdy vám představíme první dávku dárků!

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account